Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A vonat vezetők miért nem...

A vonat vezetők miért nem lassítani ha látják hogy van valaki a sínen?

Figyelt kérdés

szept. 15. 06:46
1 2
 11/13 Justinianus ***** válasza:
31%

Ha nem tűnt volna fel, a kérdező kérdését másoltam le, és fordítottam a visszájára, finoman jelezve, hogy oltári nagy ökörségeket ír, pontosabban csak próbál írni.

Egyébként pár százszor ültem már vezetőálláson.

szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

#11

Oltári nagy igazságot írtál... - Ezen az oldalon, csak úgy hemzsegnek az analfabéták! Sem fogalmazni, sem írni nem tudnak Az ember csak úgy fuldoklik, amikor megpróbál értelmezni az általuk "fogalmazott" mondatot...

- Igazad van Justinianus!

tegnapelőtt 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kustany válasza:

Akinek ez a dolga lassítja. De egy több száz

tonnás tömeget egy olyan pályán, ami arra van optimalizálva, hogy kicsi legyen a súrlódási együttható, nem lehet egyszerűen megállítani.

Ki is számolhatod, hogy ha egy szerelvény csak 100 tonna és 70 km/h sebességről elkezd fékezni, akkor 0.02 súrlódási együttható mellett mekkora lesz a fékút.

tegnapelőtt 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!