Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Létezik, hogy nem hallotta a...

Létezik, hogy nem hallotta a fél percig dudáló vonatot?

Figyelt kérdés

Borzasztó az egész...


[link]



szept. 4. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi értelmét látod ezeknek a kérdéseknek? Nincs senkid, akivel ilyenekről beszélj? Főleg ilyen gagyi oldalak linkjeivel.. hát biztos megnyitom majd.
szept. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ebben az országban sokan úgy közlekednek mint a se hall se lát Dömötör, akár gyalogosan akár autóval. Szóval a válasz: igen.
szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem én sem, ahogy videón látszik pont az önkormányzattal szemben történt, közel az állomáshoz, ahol annyira nem is megy még gyorsan a vonat, és a légkürt azért elég hangos szerintem fülhalgató mellett is, mikor a vonaton uatazik az ember és be van dugva a füle akkor is hallja ha dudál a vonat. Lehet az is közrejátszott, hogy most majdnem 2 hétig nem járt ott a vonat a felújítás miatt, és nem is számított rá, azt hitte kamion dudált a főúton. 🙁

Minden esetre szörnyű ami történt, és az is, hogy rengeteg ilyen eset volt már, és még ezek után se tudunk jobban figyelni egymásra.😭

Mert olyat is láttam pont itt, pár hete, hogy a mozdonyvezető dudált ugyan, de közben látszott, hogy a telefonját nyomkodja miközben gyorsított ki az állomásról.

szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha hallotta is nem gondoolta hogy neki szól.

Nem csak a fülhallgatóval volt itt a probléma. Fogalma sem volt hogy hol van és milyen veszély leselkedik rá. Táblázva van, labirint korlát van és minden nap arra járt, mégsem ismerte a veszélforrásokat. Szülőknek is komoly felelőssége van hogy nem figyelmeztették. El kellett volna neki mondani minden nap hogy nézzen körül.

szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Most az összes ilyen hír arról szól, hogy az iskolai telefonbetiltáshoz több legyen a társadalmi támogatás.


Nem ez a szerencsétlen volt az első akit a sinen, vagy az úttesten elgázoltak, mert figyelmetlen volt.

Viszont most sokkal több ilyen fog megjelenni mint szokott.

szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Profi minőségű aktív zajszűrős fejhallgatónál és maximumra feltekert hangerőnél tényleg nem hallani a dudálást.
szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
A nagy fokú figyelmetlenség mellett a tragédiához az is hozzájárult, hogy hónapokig nem volt itt vasúti forgalom.
szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Mindennapos dolog, hogy fülhallgatóban ordító zenével járkálnak emberek (jellemzően fiatalok) a síneken. Én rengeteg vasutastól hallottam már konkrét eseteket.

Pl. a Flirtnek sikerült megállni az egyik előtt (azt hiszem, Gödöllőn), a vezető kiszállt, és felpofozta a gyereket. (A vezetőtől hallottam az esetet.)

Heves megyében a forgalmista bemondta az érkező vonatot, egy ilyen 16 év körüli lány pont azon a vágányon álldogált, fülében a zenével. A forgalmista az emeleti forgalmi irodából észrevette, és elkezdett kiabálni neki max. hangerőn, a hangosbemondón. Először udvariasan, utána meg már, mikor biztosra vette a halálos gázolást, akkor meg stresszben olyanokat ordított, hogy takarodj már a vonat elől, te hülye kva. Ezt valahogy meghallotta a lány, felébredt, és kilépett a vonat elől. Másnap jött a lány apja (aki ügyvéd), de nem azért, hogy megköszönje a forgalmistának, hogy megmentette a birka lányát, hanem írásbeli panaszt tett ellene az állomásfőnöknél, hogy hogy beszélt a kislányával.

szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!