Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan programjuk a rendőrö...

Van olyan programjuk a rendőröknek hogy a "problémás" rendszámot azonnal kidobja nekik amikor közúti ellenőrzés van?

Figyelt kérdés
Az utóbbi fél évben voltak szabálysértési kihágásaim (nem közúti), és azóta ha rendőrt látok kb 3ból egyszer megállítanak rutinellenőrzésre. Van nekik olyan szerkezet hogy ha rairányítják a rendszámra akkor jelzi nekik hogy problémás ember, vagy mi az oka hogy ilyen gyorsan tudják hogy engem meg kell állitani? Vagy csak simán megjegyeztek a környék rendőrei?
aug. 13. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Sőt az "autóvadász" embereknek is van hasonló, ami jelzi a lopott vagy más miatt körözött autót. (HA jól tudom, komolyabb polgárőrségeknek is.)
aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"ha rairányítják a rendszámra akkor jelzi nekik hogy problémás ember"


Az ugye megvan, hogy egy autót nemcsak a tulajdonosa vezethet, hanem kb. bárki?

aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Van persze... Nem 1980-ban élünk.


A rendőrauto kamerája automatikusan olvassa a rendszámokat és elemzi.

Ha nincs biztosítás vagy lejárt a műszaki vagy körözött az autó akkor azonnal ki írja nekik.

Illetve le tudják kérni az autó tulajdonosát is és annak előéletét.

aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

“ A rendőrauto kamerája automatikusan olvassa a rendszámokat és elemzi.”


Emberek mennyire álom világban élnek..

Magyar rendőrség közel sem tart itt.

aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdező nem a problémás (pl. lopott) autók rendszámát kérdezi. Hanem problémás emberek autóinak rendszámát. Mondjuk, elkapják a boltban lopás miatt, aztán egy rendőrségi app felismeri az illető autóját.

Na, ilyen egész biztosan nincs.

Vagy nincs szerencséd, vagy az adott rendőrök felismerik az autódat. (Nem történt esetleg olyasmi, hogy az első megállításkor szidtad az anyukájukat?)

Ha valami roncskocsid van, akkor is jó eséllyel meg fognak állítani. Mikor még megvolt apám 1200-as Ladája, megállított vele egy rendőr, aztán kétszer is bocsánatot kért a megállításért, mert hát távolról, ugye, nem láthatta, hogy fehér ember vagyok...

aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Igy van te ertetted jol a kerdest. Es igen megjegyezhettek mert eleg ritka eset reszeseve valtam.
aug. 17. 16:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!