Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen jogon szállították el...

Milyen jogon szállították el az autómat?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A sztori annyi, hogy ma délelőtt leparkoltam a tesco parkolóba, legalábbis azt hittem, hogy az a Tescohoz tartozik később kiderült, hogy nem!Már éppen végeztem a vásárlással toltam ki a bevásárlókocsit az autóhoz, amikor láttam, hogy egy közteres álldogál az autóm mellett.Odamentem és közölte velem, hogy tiltott helyen parkolók, mivel az a rész magánparkoló(erre vonatkozóan semmilyen táblát nem láttam kihelyezve).Odaadta a mikulás csomagot és mondta, hogy akkor ez traileres lesz.Én meg csodálkoztam és megkérdeztem, hogy miért?Erre annyit felelt, hogy tanulmányozzam az erre vonatkozó törvényt.Felhívott valami Jocót(C típusú volt természetesen) én meg nem tudtam mást csinálni, csak végignéztem, ahogy elszállították az autómat, és még legalább 20 ember nézte végig irtó ciki volt.Most ott van az autóm a helyi telephelyen és ha jól tudom fizetni kell az elszállításért is meg a tárolásért is ugye? Természetesen a 8 ezres büntetésen felül.(Viccesen vagy vicc nélkül még megjegyezték, hogy segíthettem volna felrakni a trailerrel)
aug. 6. 17:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon érdekes történet és nyilvánvalóan egyáltalán nem kitaláció!!!
aug. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
"Akkor ez traileres lesz" Ha már ott voltál nem lett volna joguk elszállítani. Én a helyedben azt mondtam volna hogy "Elnézést nem tudtam, mondja mennyivel tartozom, aztán már itt sem vagyok."
aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Elmentem az autóért 6 ezer volt a tárolási díj
aug. 7. 19:49
 24/24 anonim ***** válasza:
11%
király történet tesó
aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!