Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Titeket most hétvégén zavart...

Titeket most hétvégén zavart ez a helikopter, ami a Forma 1-re szállította az embereket?

Figyelt kérdés
Karácsonyt mindenesetre igen: [link]
júl. 22. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Engem inkább Karácsony zavar.
júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
"Egy évben egyszer nem bírom ki reeeeeeee"
júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
zavarni zavart természetesen, de annyira azért nem, hogy most emiatt jogszabályi módosítást akarjak
júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos annyira mindennaposak a mentőhelikopterek itt a XIII. kerületben, ahogy leszállnak a Honvéd kórházhoz, hogy ez a taxizás már fel se tűnt. A reptérre is felettünk ereszkednek a gépek, szóval tényleg nem volt zavaró.
júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
1. Engem inkább Húsvét zavar.
júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt se zavart senkit a nyírségbe.
júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szolovjov ***** válasza:
A helikoptereknek csodálatos hangja van. Kellemes hallójárat öblögetés. Amint meghallom egy gép hangját, kiszaladok az udvarra hogy láthassam milyen típus.
júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanaz a véleményem, mint a nagy nyári zenei fesztiválok okán keletkező zajok esetén: évente egyszer azt a pár napot bírjuk már ki...
júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Karácsonyra szavaztam, a közlekedést érintő intézkedéseivel mind egyetértek, de ezt most picsogásnak érzem.


Budapest belvárosában van minden nap valami hatás, ami zavaró lehet. Akit ez zavar, miért nem megy egy zsákfaluba lakni?


Amúgy meg az emberek ingerküszöbe egyre alacsonyabb. Minden baromság zavarja őket.

júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azért a helikopterezésből tényleg nem kéne rendszer. még budapest belvárosában is el tudsz menekülni a nagyvárosi zajok elől például egy eldugott hátsó udvarba. de a helikopter elől sehova, maximum a föld alá.

de szerintem sem volt tolerálhatatlan szintű a dolog.

júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!