Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg vannak ilyen emberek,...

Tényleg vannak ilyen emberek, akik minden előzést provokálásnak vesznek?

Figyelt kérdés

Tehát hogy úgy vannak vele, hogy őket senki sem előzheti meg. Mert ha valaki azt teszi, az nyilván azért teszi, mert lenézi őt, hogy milyen béna lassú vacak a járgánya, vagy hogy mit tököl. Vagy pedig úgy hiszi, hogy ő az úr az országúton, őt senki se előzze. Csak mert hallok ilyesmikről. Hogy például valaki sietett valahova, teljesen normálisan megelőzte a másikat, erre az mutogatott, meg dudált, drasztikus esetben eléhajtott és büntetőfékezett.

Tényleg vannak ilyen gondolkodású emberek?



júl. 3. 08:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A cigók általában gyárilag hibásak agyilag.
júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%
Én nem provokálásnak veszem, hanem elszégyellem magam, ha mondjuk kamion meg tud előzni.
júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Öreg vacak autóm van, nem zavar ha megelőznek, de az igen, ha követési távolságot be nem tartva bénáznak mögöttem, mert marha veszélyes.


Kérdésedre válaszolva nem az előzést kell "betiltani", hanem a KRESZ szerint kell közlekedni. Ha 90 a megengedett, ne akarj 110-zel "sietni".


Ha evvel nem vagy tisztában, azonnal add vissza a jogsid, sok életet megmentesz a sajátodén kívül!!


22, kívánok sok módosított tachográfos nyergest mögéd, akkor nem elszégyelni fogod magad, hanem szabályosan besz.rsz.

júl. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Még mindig érdekelne, hogy tényleg van olyan, amit a 6-os ír, hogy az utcán sétálva valaki berág egy másik gyalogosra, amiért az "megelőzi"? Ha igen, akkor szerintem itt valójában nem erről van szó. Az ilyen ember balhés természetű, és szeret szándékosan provokálni másokat. Tehát ebben az esetben eleve úgy indul el otthonról, hogy "Na, ma bele fogok kötni valakibe, és jól szétverem!". Ha nem gyalogosba áll bele, akkor a kocsmában rakja le direkt úgy a poharát, hogy valaki elhaladtában leverje. Vagy pusztán azért köt bele valakibe, mert hogy nem tetszik, ahogy néz rá.
aug. 31. 09:46
 25/26 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor zavar ha megelőznek ha előzés után lassabban mennek mint én. Ennek mi az értelme? Csak az hogy én ne előtte hanem mögötte legyek?
aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek. Elkezd lassan menni előttem amivel semmi gondom, millió oka lehet rá bárkinek. Elkezdem előzni, erre csak azért is gyorsít, nem is kicsit. Visszaállok mögé, erre megint elkezd lassan menni. És baromira nem arról van szó, hogy csak a sebességkorlátozáshoz vagy a forgalmi szituációhoz alkalmazkodik. Sima országút, sehol semmi kereszteződés vagy kanyar vagy bármi veszélyforrás. Mindig csak akkor gyorsít, ha előzni szeretném.
tegnapelőtt 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!