Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötekednek az emberek...

Miért kötekednek az emberek ok nélkül?

Figyelt kérdés

Gyanítom, hogy könnyű célpontnak tűnök, mert 70 kg alatt vagyok és hosszú hajam van, ráadásul a sok réteg biciklis ruha alatt nem is látszik, hogy izmos vagyok, de akkor is elő-előfordul, hogy belém kötnek.


pár órája mentem a szomszéd városban biciklivel narancssárga láthatósági mellényben.

Két 50 feletti férfi mellett elmentem, mikor az egyik fejelő mozdulatot tett felém.


Mondom neki:

-Problémád van fszkalap?

erre ő: lerendezhetjük

-Mit, ismerjük egymást?

nem, de kukás ne dumáljon neki 8 általánossal

-mondom, nem mintha lényeges lenne, de messze nem vagyok kukás, és mérnöki területen dolgozom, egyébként meg 2en vagytok egy ellen, úgy könnyű kötekedni


erre még szájalt kicsit, hogy a haverja nem fog közbeavatkozni (nyilván), aztán elváltunk.

talán egy kicsit spicces volt, de nem tűnt nagyon részegnek.


ennek mégis mi értelme van? belekötni idegenekbe, ráadásul úgy, h 1 az egy 1 ellen nem is biztos, h nyernél elhízott dohányosként.

mondtam is neki, hogy előbb-utóbb olyan emberbe fog belekötni, aki agyonveri.


nyilván ez a 2 ember tűnt professzornak, de egy alapvető kulturált viselkedést azért elvárnék.



2021. jan. 3. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Pár órája kijárási tilalom volt érvényben.
2021. jan. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a roppant hasznos választ, ez 6 után történt.
2021. jan. 3. 08:23
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ja, értem. A spicces fhaszik otthon ittak, majd öt után elindultak kötekedni.
2021. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Saját magaddal szemben lehetnek csak elvárásaid.
2021. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, belém is elég gyakran belémkötnek. Ez számukra általában nem jól végződik, ugyanis ilyen szempontból már nyugdíjaztam magam, de cca 6 évig középdúlyú mma-s voltam. Aztán csodálkozik, ha egy védett ütés után kap egy guillotine, rear naked, vagy anaconda folytást, amelyik éppen adja magát.
2021. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5/5


pont erről beszélek. elég veszélyes játék vadidegenek belekötni (főleg ha túlsúlyos dohányosként), mert előbb-utóbb vki megveri, vagy ha vmi elmebetegbe köt bele, az kést is ránthat.

2021. jan. 3. 08:57
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Oké, de te szóltál be nekik...
2021. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen helyzetekben egy mosoly sokkal hatékonyabb mint a végzettséged hangoztatása.
2021. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8/8


ő utalt az alacsony iskolázottságomra, erre reagáltam.


mellesleg kíváncsi vagyok, ki hagyta volna szó nélkül, ha fejelő mozdulatot tesznek felé. ja tudom, a birkák.


persze, mosoly :D jézusom.

2021. jan. 3. 09:21
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Megvan a pszihopata beteg tekintetű félmosoly? Na :)
2021. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!