Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötekednek az emberek...

Miért kötekednek az emberek ok nélkül?

Figyelt kérdés

Gyanítom, hogy könnyű célpontnak tűnök, mert 70 kg alatt vagyok és hosszú hajam van, ráadásul a sok réteg biciklis ruha alatt nem is látszik, hogy izmos vagyok, de akkor is elő-előfordul, hogy belém kötnek.


pár órája mentem a szomszéd városban biciklivel narancssárga láthatósági mellényben.

Két 50 feletti férfi mellett elmentem, mikor az egyik fejelő mozdulatot tett felém.


Mondom neki:

-Problémád van fszkalap?

erre ő: lerendezhetjük

-Mit, ismerjük egymást?

nem, de kukás ne dumáljon neki 8 általánossal

-mondom, nem mintha lényeges lenne, de messze nem vagyok kukás, és mérnöki területen dolgozom, egyébként meg 2en vagytok egy ellen, úgy könnyű kötekedni


erre még szájalt kicsit, hogy a haverja nem fog közbeavatkozni (nyilván), aztán elváltunk.

talán egy kicsit spicces volt, de nem tűnt nagyon részegnek.


ennek mégis mi értelme van? belekötni idegenekbe, ráadásul úgy, h 1 az egy 1 ellen nem is biztos, h nyernél elhízott dohányosként.

mondtam is neki, hogy előbb-utóbb olyan emberbe fog belekötni, aki agyonveri.


nyilván ez a 2 ember tűnt professzornak, de egy alapvető kulturált viselkedést azért elvárnék.



2021. jan. 3. 08:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora tempóval tekersz? Mert két sétáló ember kb egy másodpercig sincs melletted. Bólint egyet, te meg visszatekertél beszólni???
2021. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Ne aggódj legutóbb pont a vallásosakat találtam a leginkább kötekedőknek. CSAK ÍTÉLKEZNI TUDNAK (római katolikus), pedig tudják, hogy miért vagyok olyan helyzetben amilyenben.


Ráadásul ÉDESANYÁM HALT MEG MIATTA!!! AZ ÁLTALA AJÁNLOTT "csodadoktor" TÖKÉLETESEN FÉLREKEZELTE!!! De Ők a... na mindegy, nem használunk trágár szavakat. Nem érdemes dobálózni jelzőkkel.

2021. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért kötöszködnek,mert frusztráltak ki tudja miért;mert unatkoznak és úgy vannak vele miért ne;mert rosszindulatúak/tisztelet a kivételnek/;mert szeretnek szemétkedni;mert primitívek
2021. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

azért az nem semmi, hogy az 5-ös és a 13-as kivételével senki sem adott érdemi választ.

kötekedő h-lye viszont van bőven, aki jobban tud mindent. gyakorlatilag chat.hu-ra szintre züllött az oldal.

2021. jan. 4. 15:35
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a fejedben kellene rendet tenni.

Először is miből gondolod, hogy az illető agresszív fellépést tanusított ellened? De még ha agresszívan is lépett fel.

Mérnök vagy, de mégis gyerekesen reagáltál.

Lehet provokált, de te már továbbra nyomos indokot adtál arra, hogy tettlegességig fajuljon a dolog.

Legyél te okosabb, ne húzd fel rajta magad. Felesleges.

Változtasd meg a gondolkodásod, megváltozik az életed.


A gondolataid vonzzák be az ilyen eseményeket a valóságodba. Ha hiszed ha nem.

2021. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!