Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg vannak ilyen emberek,...

Tényleg vannak ilyen emberek, akik minden előzést provokálásnak vesznek?

Figyelt kérdés

Tehát hogy úgy vannak vele, hogy őket senki sem előzheti meg. Mert ha valaki azt teszi, az nyilván azért teszi, mert lenézi őt, hogy milyen béna lassú vacak a járgánya, vagy hogy mit tököl. Vagy pedig úgy hiszi, hogy ő az úr az országúton, őt senki se előzze. Csak mert hallok ilyesmikről. Hogy például valaki sietett valahova, teljesen normálisan megelőzte a másikat, erre az mutogatott, meg dudált, drasztikus esetben eléhajtott és büntetőfékezett.

Tényleg vannak ilyen gondolkodású emberek?



júl. 3. 08:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Olyan emberek is vannak, akik megkéselnek, mert csúnyán néztél rájuk. Mi a kérdés...?
júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi idegileg rotty ember lett ebben az országban simán van ilyen sofőr is.
júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1: Na jó, de én eddig azt hittem, hogy az előzés egy teljesen természetes, normális dolog. Ez nekem kissé olyan, mintha az utcán setálva egy előttem haladó másik gyalogos berágna, amiért kikerülöm, mert sietek valahova.
júl. 3. 09:21
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
De az sem mindegy hogyan és mivel előzöd meg. Van ilyen is persze.
júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
Próbáld ki: vegyel egy régi Swiftet vagy más alacsony presztízsű autót. Előzz meg vele egy lassan közlekedő, de magasabb presztízzel rendelkező autót. Utána csak nézd mi fog történni.
júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%

"Ez nekem kissé olyan, mintha az utcán setálva egy előttem haladó másik gyalogos berágna, amiért kikerülöm, mert sietek valahova."

Ilyet sem láttál még...?

júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6: Mert te igen, vagy esett meg veled?😯
júl. 3. 09:33
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem legelső autóm anno egy ezres swift volt. Ha mondjuk megelőztem egy papát aki egy A 170-es mercit vezetett akkor előzött is vissza, hogy én ezt hogy gondolom. 😅
júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Amikor az embernek megvan az összes kategóriája, életéből elqrt x évet csak erre, tökéletesen be akarja tartani a KRESZ-t, akkor viszonyuljon egészségesen olyan emberekhez, akik szerint a világ egy feje tetejére állított valami, és beteg.

Merthogy kapnak ilyenek is jogsit, személyiségtől függetlenül.

A nárcisztikus, deviáns, antiszoc, borderline, hisztrionikus, stb...


De ha egészséges is, be tudja tartani ezt a: tökéletes vércukor értékkel rendelkező, dopamin/adrenalin mentes emberke. Na most vezetés közben ez a legritkább esetben passzol, hacsak nem szed ezeket kontrolláló bogyókat.


Alapesetben a KRESZ arra van kitalálva, hogy betartsa mindenki.


Ne pedig előzgessen, mert siet.


Ahogy anno egy főnököm mondta: nem az úton kell sietni kisfiam, hanem a budin reggel.

júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 hogy mi?
júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!