Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Némely autós miért úgy érzi...

Némely autós miért úgy érzi magát jól ha rátapad, tolja az előtte haladót?

Figyelt kérdés

Már többször történt velem hogy a mögöttem közlekedő szorosan rám tapad, mikor szemből szabad az út indexszel jelzem neki hogy előzhet és leveszem a lábam a gázról de akkor sem akar megelőzni. És ezt így 90-95 km/óránál, így jön utánam 20-30 kilométereket hogy mögöttem van kb 5 méterre.

Aki ezt csinálja az miért csinálja? Arra egyáltalán gondoltak már hogy ha az előttük haladónak valami miatt hirtelen be kell satuznia akkor ők meg belerongyolnak vagy mi? Vagy miért jobb nekik ha ennyire rá tapadnak az előző autós hátuljára?



jún. 21. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Ennél már csak az jobb, ha te mögöttük mész és csak annyit látsz, hogy a második kocsinak folyton fel-felvillan a féklámpája az erőlködéstől.
jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csomó ilyen kérdés, hogy az emberek miért csinálják ezt vagy azt.

Az összes ilyen kérdést meg lehet válaszolni azzal, hogy "azért, mert barmok".

Nekem is van ilyen kollégám, aki a céges kocsival 2 m-ről követ mindenkit. Nem jönnek szembe, tudna előzni, de nem mer még ilyenkor se. Először azt hittem, csak szimplán barom (mondjuk, ebben van is valami), de utána néhányszor hallottam, amint az előtte haladót szidja, hogy miért nem megy. De akkor se előz, csak tolja.

Néha rászólok, de gyakran nem merek, mert szokott nekem néha szívességeket tenni, és nem akarok vele összeveszni.

Azért rossz mellette ülni, mert azon túl, hogy életveszélyben érzem magam, az elöl haladó minden manőverére bele kell taposni a fékbe, majd lefejelem a műszerfalat, egy fél óra után már fáj a derekam.

jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez is olyan dolog, hogy aki hajlamos ökör lenni, az mindíg is csinalta, es fogja is.

Mondjuk ha gyakran előfordul veled, akkor azért valószínűleg valami nem jó nálad sem, mivel en a klasszik fix trafikkal megúszós sebességgel haladok, és ha van is aki túl közel jön, szinte rögtön előz is, nem tapad rám.

jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megkell tanulni hogy nem foglalkozni az ilyenekkel.
jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 bazaltkaroly ***** válasza:

Tapasztalataim szerint két ilyen eset van.

1. Egy barom állat, aki azt hiszi, hogy ő a főszereplő az utakon, és próbál letolni az útról, hogy ő nyugodtan veszélyeztessen. Azonban ezek a belső sávban élik ki a gyerekszobájuk élvezetét, ami nem volt nekik.

2. Bamba, aki csak nyomja neki, és nem veszi észre, hogy nem tartja be a követési távolságot, vagy fizika órán felmentése volt, és nem tudja, mi azt a tehetetlenség elve.

jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!