Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Némely autós miért úgy érzi...

Némely autós miért úgy érzi magát jól ha rátapad, tolja az előtte haladót?

Figyelt kérdés

Már többször történt velem hogy a mögöttem közlekedő szorosan rám tapad, mikor szemből szabad az út indexszel jelzem neki hogy előzhet és leveszem a lábam a gázról de akkor sem akar megelőzni. És ezt így 90-95 km/óránál, így jön utánam 20-30 kilométereket hogy mögöttem van kb 5 méterre.

Aki ezt csinálja az miért csinálja? Arra egyáltalán gondoltak már hogy ha az előttük haladónak valami miatt hirtelen be kell satuznia akkor ők meg belerongyolnak vagy mi? Vagy miért jobb nekik ha ennyire rá tapadnak az előző autós hátuljára?



jún. 21. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem akar megelozni?

Nem mer!

En ilyenkor el szoktam engedni a gazt es szepen lassulunk 60-ra.


Miert csinalja?

Mert azt akarja, hogy az o akarata ervenyesuljon!

Ha idiota van elottem, vagy mogottem, en par percre ki szoktam allni benzinkutra egyet nyujtozni.

jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

Tetszel neki es ki akarja nyalni a hatsod.

:-)

jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyu engedd el a gázt és kapcsold be az elakadás jelzőt és csak gurulj sokáig üresben. Így kiderül, hogy mennyire ér rá.
jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen velem is volt már sokszor, a 33 éves szívódízel szarom mögött jönnek 1 méterre, beáll mögém pistike a 2.5TDI 6hengerével, és tol.

Lelassítok országúton már lassan 40-re, na akkor végre elhúzott.

Versenyezni akar, szórakozni, kontrollálni, elnyomni, dominánskodni.

Van egy módszerem, amivel mindig le tudom szerelni az ilyeneket, de durva...inkább leszoktam róla.

Párszor megpumpálom a feltekert adagolót, akkora fekete füstöt nyom ki magából a vackom, hogy a mögöttem jövő kb nem lát semmit.

1x valaki kamerával felveszi, nekem annyi.

Inkább félrehúzódok.

jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja, en is fustoltem meg mar 1.9-essel nehany seggturkaszt!

:-)

jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose megyek a másik pics@jába, mert k.rva zavaró a füstölő dízeleket meg egyenesen kerülöm. 😅
jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok Nascart nézett.
jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fú de utálom én is az ilyet. Semmi előnye nem származik belőle senkinek, cserébe idegesítő és balesetveszélyes. Büntető ablakmosás és lassítás a megoldás erre. Csak van az a tempó, amikor már meg akar előzni.
jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

Mert rendőr volt, és várta hogy ennek hatására te gyorsítsál a sebességhatár fölé... Jól jött volna neki egy kis zsebpénz.


vagy


Kifogyott a benzinje és azért áll be hogy kevesebbet fogyasszon a menetszél miatt így és még elér a következő benzinkútig.


vagy a feleséged figyeltet egy magánnyomozóval hogy nem-e csalod meg.

jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!