Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mekkora bukósisakot rendeljek?

Mekkora bukósisakot rendeljek?

Figyelt kérdés

A fejem körbe mérve 57 cm.

S 55-56 cm

M 57-58 cm

Melyik méretet vennétek meg?

Valakinek tapasztalata internetes bukósisak vásárlással?



jún. 20. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg rejtély.
jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
??
jún. 20. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Bukót (és minden más motoros védőeszközt) csakis személyesen szabad venni, mert simán van,hogy a fejformád miatt,nem csak a méret,de még a márka sem lesz mindegy.
jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan gondolod hogy itt megmondjuk neked:hányas: pólót,gatyát, nadrágot, zoknit, cipőt, melltartót, bármit vegyél? Bemész a boltba, próbálsz, fizetsz, mindenki örül.
jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Bemész több boltba, felpróbálsz többet, és aztán amelyik bejött, azt rendelded meg online. Én is rendeltem már San Marinóból sisakot, mert rengeteg külföldi motoros bolt amikor egy-egy méretből már csak 2 darab maradt, ebayen árulja és még alkudozni is lehet velük, de előtte mindig elmegyek személyesen boltba, felpróbálom, hogy tudjam, melyik márka melyik típusát keressem meg az itthoni boltnál olcsóbban online.
jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha 57-es a fejed akkor honnan jött az 55-ös?
jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van egy fejed, ami 57-es.

A kereskedelemben is kapható ez az 57-es méret.

Szóval mi is a kérdésed?

jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
végül M-est vettem és tökéletes a fejemre
jún. 29. 16:29
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Ezek szerint nem volt ostoba aki a számok mellé még betűket is rakott.

Lám, neked is segített, az 57-e fej v.s. 57-es sisak, bonyolult kérdésében.

júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű. Ok, neked sikerült, de gyártónként más a belső. Lehet egyik (pl. M-es) ott nyom, hogy megőrülsz egy hónap múlva is, míg más gyártó L mérete tökéletes. SHOEI pl. a belső betétek igényeid szerint cserélhetők, ha van elég pénzed rá és tökéletes helmetet akarsz. Más más gyártók más más modellje sisakjai nekem kivetel nélkül M - L méretben jöttek be. Volt amelyik 2 hónapig szokta a fejformám, megkínzott kicsit de végül tökéletes lett. Próba nélkül ezért én nem választok... 🤷
szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!