Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi az oka, hogy sok olyan...

Mi az oka, hogy sok olyan helyen is Stop tábla van. ahol nem lenne indokolt, elég lenne egy macisajt, és sok olyan helyen is csak macisajt van, ahol elkélne a STOP-tábla?

Figyelt kérdés

1. Például itt egy pihenőhely kijáratánál, van a tábla. Tökéletesen belátható, teljesen indokolatlan ide szerintem, még veszélyes is szerintem, mert utána az M0-ás autóútra kell felhajtani, és annak felvenni a tempóját.

Link: [link]


2. Itt például bőven elkélne a STOP: Hegyes szögű kereszteződés, ráadásul egy nagy kanyarban is van: Link: [link]


3. Ide is bőven mehetne szerintem a STOP: Nagyforgalmú, osztott pályás útra csatlakozó kis utca, a házak és a parkoló autók miatt teljesen beláthatatlan: Link: [link]


4. Szintén az előzőtől nem messze, hasonló kereszteződés, ráadásul még buszmegálló is van a közelében: Link: [link]


Természetesen sok helyen jól ítéltél meg, hogy macisajtot vagy STOP-ot helyezzenek ki, de szerintem elég sok helyen nem. Mi lehet ennek az oka?


jún. 14. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Sok sikert bemenni közéjük 0-ról 😃"


Nem teljesen értem, ha nem vagy balfarok, akkor simán felveszed a forgalom tempóját, eleve mire odaérsz a valódi gyorsítósávhoz megvan a sebességed. Ha meg jobbról jönnek akkor amúgy is meg kell állnod.


Amúgy köszönöm a jókívánságot, nekem valahogy mindig sikerül, pedig nincs versenyautóm... Ki érti ezt.

jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!