Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Dudáltak már le jogosan?

Dudáltak már le jogosan?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?
2023. dec. 7. 08:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Idén nyáron kezdtem vezet, és jogosan és jogtalanul is dudáltak már le. A jogosat le sem írom annyira resteltem magam miatta, igaza volt, és tanultam is belőle. Jogtalanul türelmetlenségből dudáltak le, mert eleinte párszor lefulladtam forgalomban elinduláskor.
2023. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Irdd mar meg legalabb priviben kerlek, ne erezzem magam szarul.
2023. dec. 8. 22:45
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Kezdo koromban volt olyan, hogy a kulsoben szoktam menni, csak balra kanyarodaskor a belsoben.

Balra fordulas elott savot valtottam a belsobe, a mogottem levo meg dudal, mint a barom.

Kesobb kiderult, hogy az volt a baja, hogy nem tudott elem vagni, mert o meg egyenesen akart tovabb menni.

Mikor mellettem jobra ment el, akkor is nyomta a dudat.



[link]

2023. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bazaltkaroly ***** válasza:
#12 Ne érezd magad szarul ezért. Nem feltétlen idegből dudálnak. Mondtam, hogy nem kell mellre szívni. Az agresszív hang megfélemlítő lehet, de sokszor tényleg csak azért dudálnak, hogy segítsenek neked. Ha idegbeteg duda volt, azzal meg ne foglalkozz, mert a dudáló fejében van a baj, nem veled. Az fontos, hogy tanulj a helyzetből, és legközelebb nem fognak rád dudálni, és ha már ennyire foglalkozol vele, akkor szerintem már különb vagy, mint az "akkor is nekem van igazam" emberek. :)
2023. dec. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!