Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha friss jogsival(1-2 honapja...

Ha friss jogsival(1-2 honapja lett meg) elutottem valakit, mert nem vettem eszre…mire kell szamitanom? Enyhebb lesz a buntetes, mert friss jogsim van, vagy eppen ezert lesz sulyosabb??

Figyelt kérdés

#autó #baleset #gázolás #rosszlátásiviszonyok
2023. szept. 19. 18:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az hogy friss jogsis vagy nem mentség egyáltalán. A körülmények rossz látási viszonyok stb... már elfogadható ha azt tudod is igazolni meg ha van tanú, kamerafelvétel arról hogy pl kiugrott eléd stb... akkor már lehet enyhítést kérni, de akkor sem biztos hogy lesz is belőle valami.
2023. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Tudsz valamit róla? Megfigyelés után hazaengedték, könnyebb serülés, nyolc napon túl gyógyuló?

A rutintalanság enyhítő körülményként szerepelhet bizonyos körülmények között. De pont a gyakorlat hiánya az, ami miatt sokkal óvatosabban, figyelmesebben kellene autóznod.

2023. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%
Dícséretet fogsz kapni. Az ánuszodon át.
2023. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
remélem örökre... add vissza inkább a jogsit ha figyelmetlen vagy...
2023. szept. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kosz mindenkinek!

Olvasva a valaszokat, te jo eg….ti mind olyan k.rva tokeletesek vagytok xdd

Veletek soha semmi nem tortent…egy k.rva karcolas se, se egy defekt se semmi. Ti mind kib@szott tokeletes emberek es soforok vagytok….xdd


Hibazni/tevedni emberi dolog….igen, nagy reszben az en hibam. De amiket kerdeztem az azert volt, mert a szembe jovo reflektorral jott vegig es kivakitott, emiatt nem lattam a gyalogost. Nyilvan o ezert vehette eszre, mert reflektorral jott vegig, hogy lassa az utat. Tapasztalatlan vagyok ezt is beismerem. Ezert kerdezek.

2023. szept. 20. 07:51
 16/23 anonim ***** válasza:
43%
15. Trágárság nélkül nem ment volna? Az meg tipikus itt, hogy miután nem tetsző válaszok jönnek, hipp és hopp, bedob a kérdező valamit, hogy mégis neki legyen igaza. Most a refi.
2023. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%

Barátom nem az hogy itt mindenki kib@szott tökèletes..

Hanem nem a felelôssèg alòl kellene kibùjni

Szerintem erre gondoltak sokan…

Ès erre fòkuszálj…igen most szàmithatsz pènz büntetèsre

Jogsi bevonàsra

Ennyi fogadd el ahogy van

Ne mentsèget keress

Megtörtènt ennyi kèsz vège

Ha nemvagy valami debil tanulsz belôle aztàn igyekszel fokozottan figyelni ha hasonlò helyen hajtasz

2023. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy defekt (ami általában nem saját hibás) vagy egy karcolás közel sincs egy súlyban egy gázolással!
2023. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%
10 éve van jogsim, nő vagyok, de igen, se defektet nem kaptam ez idő alatt, karcolás se lett az autón még, mert van agyam és szemem.
2023. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Értem... tehát ha téged elvakítanak, akkor a gázt nyomod, de mindenesetre nem fékezel... Érthető!


Legközelebb azért figyelj a buszra is, tudod..zebrán gyalogos is kiléphet a busz mögül, sőt nem csak zebrán...ja!!! és nem csak felnőttek, hanem gyerekek is járnak az utakon.... persze ő lesz akkor is a h*lye ha nem zebrán ment, csak te ütöd el.


Azt meg se merem kérdezni, hogy közelítjük meg a gyalogátkelőhelyet, ha szembe vakító fényerejű lámpával jönnek... Gondold végig magadban és tanulj belőle.

2023. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!