Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha friss jogsival(1-2 honapja...

Ha friss jogsival(1-2 honapja lett meg) elutottem valakit, mert nem vettem eszre…mire kell szamitanom? Enyhebb lesz a buntetes, mert friss jogsim van, vagy eppen ezert lesz sulyosabb??

Figyelt kérdés

#autó #baleset #gázolás #rosszlátásiviszonyok
2023. szept. 19. 18:01
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kb 40 km/h-val mehettem. Eszméleténél volt, mert fel akart kelni és tovább menni, de nyilván megvártuk míg kiérnek a mentősök.
2023. szept. 19. 18:03
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Most őszintèn , gondolod a friss jogsi mentsèg arra , hogy nem figyelsz? Arra szàmíts , hogy bevonjàk a jogsid.
2023. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Onnantól hogy közlekedsz, teljes felelősséged van, se nem enyhítő se nem súlyosbító tényező. Most egy darabig nem fogsz vezetni.
2023. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Jól megfognak húzkodni és a jogsid is ugrik, egy időre biztosan.


Legközelebb figyelj oda, más évtizedeket levezet gázolás nélkül.


Ha nagy a köd meg ilyesmi, akkor látási viszonyoknak nem megfelelő sebességgel közlekedtél 40km/órával.

2023. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Es azt honnan tudom, hogy mennyi idore lesz bevonva a jogsim?

Meg ha fellebezek es kerem a masik kategoria eltiltasat akkor kevesebb idore lesz bevonva a B kategoriara?

2023. szept. 19. 19:00
 6/23 anonim ***** válasza:
26%

:D ne a menekülèst keressed hanem edd meg amit fôztèl..

Majd lesz megint jogsid

Inkàbb örülj hogy nem lett semmi baj…

Nemhülyesèg a pròbajogsi…

16èves korom òta vezetek 18tol màt napiszinten ès soha semmi bajt nemokoztam ès màrciusban lesz 2ève hogy van jogsim

Figyelj oda

Ès vàllald a következmènyt

2023. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Na mondjuk a 2 év jogsi nincs olyan messze a 2 hónaptól, főleg ha addig nem is napi szint végig. Azok okoznak balesetet, akik friss jogsival ismeretlen helyzetekbe futnak bele tapasztalatlanul, meg azok akik elbízzák magukat, mert már egy ideje nem esett bajuk. én pl 5 hónap után annyira elhittem magam, hogy egy pillanatra nem figyeltem, kialvatlanul vezettem, letértem az útról, túlkormányoztam és befordultam a szemközti árokba. nem lett bajom, csak az autónak, de azóta tudom, milyen hamar megvan a baj, és mondták többen, hogy megfontoltabb és körültekintőbb lett a vezetésem. szóval csak óvatosan, bármennyi ideje is ülsz a volánnál.
2023. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Kiugrott eléd?

Jó ügyvéd kell, ha enyhébb büntetést akarsz.

2023. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Lebbezz fel nyugodtan... jót röhögnek majd rajtad.
2023. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Bírom ezeket, vezetni nem tud, de azért már fellebbezne xD
2023. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!