Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tudnak megállni a...

Miért nem tudnak megállni a Stop táblánál?

Figyelt kérdés

[link]


Remélem, hogy bevonták a jogosítványukat.



2023. jún. 19. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ezért nem jár jogsibevonás
2023. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De járhatna.
2023. jún. 19. 13:50
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
#2 Én meg az önbíráskodó hülye kommentelőket büntetném kasztrálással, de ugye nem te és nem én hozzuk a törvényeket.
2023. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Miért? Én tegnap balesetet okoztam, és csak 15e helyszínbírság + 6 büntetőpont. Technikailag nem állt meg az autó, jogilag nem adtam elsőbbséget. Ezek ugyan szabályt szegtek, de nem volt veszélyhelyzet.

Arányítani kell a büntetéseket. Ha a videón látható szituért jogsi elvétel, akkor nekem már kötél járna? Oké, és aki agyonhajszoltan elalszik a volánnál az egész faluját égessék fel?

2023. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Én megállok a táblánál, de sok esetben indokolatlannak tartom, mert látom, hogy 10 km-es körzeten belül nem érkezik jármű. Közben meg sok olyan helyet ismerek, ahol sima macisajtnál is megállok és csak félve dugom ki az orrát annyira beláthatatlan és veszélyes a kereszteződés.
2023. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem találtam meg sehol a térképen a helyet, felülnézetből nem annyira indokolt a tábla, de ki tudja.
2023. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
#5 Igen, ez érdekes, mi kisvárosban az egyirányú 50m-es utcánk végébe 10 éve akarunk a macisajt helyett egy stoptáblát, önkormányzat nem hajlandó lépni. Cserébe a nagynevű állatorvos úr még kisebbb utcájába két fekvőrendőr is került, hogy minél többen elkerüljék a helyet, hiába, a kapcsolatok.
2023. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Meg tudnak, csak nem akarnak.
2023. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát a durva forgalmat alig lehetett áttekinteni
2023. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lúzerek. Jó nagy lúzer ország ez a Magyarország. A rendőrség drónnal odarepül pénzt behajtani, ahová nem indokolt, majd ráfogja a megelőzésre. Mikor a biciklimet meg ellopták, nekem kellett megkeresnem, aztán hazahozni.
2023. jún. 19. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!