Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » M1-es tömegkarambol: el lehet...

M1-es tömegkarambol: el lehet kerülni egy ilyet egyáltalán?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert ha te normálisan vezetsz is, a mögötted jövő beléd rohan. Láttad a felvételt. A kamionos ugyanúgy 90-nel ment, mintha verőfényes napsütés lett volna. (Bár a kamion semmilyen körülmények között nem mehet 90-nel.)
2023. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ha tudnának az emberek vezetni, akkor nem történne ilyen.

Ha így lecsökken a látótávolság, akár köd, akár felhőszakadás, akár porvihar miatt, akkor ködlámpa, veszvillogó, LASSÍTÁS.

De sajnos mindig jönni fog egy barom kamionos 90-el, vagy egy belsősávhuszár 170-el, és letarolja a normálisan kózlekedőket. onnantol meg már álló akadályokkal lesz tele az út

2023. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú
2023. márc. 16. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom iszonyatosan megijedtem ettől, ilyen helyzetben élesben szerintem halálfélelmem lenne akkor is ha én mindent megteszek ami megkövetelhető. Ahogy azon a videón látszik, hogy a kamion lassítás nélkül belerohan a már kialakult gócba az hátborzongató és hiába figyelsz előre, sosem tudhatod, hogy nem egy ilyen barom állat megy-e mögötted. Nem vagyok vallásos meg parás ember sem, de szerintem reszkető kezekkel mormolnám a miatyánkot amíg el nem hárulna ez a helyzet.
2023. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled
2023. márc. 16. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a kamionost, akiről a videó felkerült simán életfogytra bezárnám, konkrétan terrorcselekményt hajtott végre.
2023. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy a mögötted jövő miatt nem vagy teljes biztonságban , de az akkor sem mindegy, hogy te magad belerongyolsz-e az előtted haladó a vagy sem. Hiszen itt is kellett lennie egy legelső ütközésnek, márpedig az nem történt volna meg, ha mindenki határozottan lassít és időt hagy magának arra, hogy a többiekhez igazodjon.
2023. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az ember a maga részéről tudja elkerülni a balesetet. Persze az a baj, hogy sokan azzal jönnek, hogy "ha lassítasz akkor meg beléd mennek".


De most annak mi értelme van, hogy arra hivatkozva kockáztatod szándékosan mások és a magad életét, hogy "mások is ezt tennék"?


Nyilván ha hátulról 90-el beléd mennek akkor ott nincs mit tenni, a saját részedről azért nem mindegy, hogy lassítasz, félre tudsz húzódni, van lehetőséged menteni.

2023. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kamionosnak simán adnék én is egy életfogytiglant, mert nagyjából tényleg terrorcselekmény szintű amit csinált.


De azért a többi autós se kutya, még a túloldali sávban is úgy rongyolnak el a dobozosok a roncsok mellett, hogy majdnem egymásba mennek.

2023. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Most mindenki azt az 1 kamionost akarja csak meglincselni, de mi van a másik 40 sofőrrel? A halott családját mire büntetnétek?

Fél órával korábban mentem el arra, a belső sáv lazán gyorsabban ment, mint a kamionok tempomattal. Nem egy (vagy 40) sofőrrel van itt a gond...

2023. márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!