Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A kollégáim beleszólnak a...

A kollégáim beleszólnak a vezetésembe mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Reggelente én szoktam vinni a kollégáimat munkába mert lusták bevezetni a munkába. Viszont sokszor persze jó indulattal de beleszólnak a vezetésbe. Például hogy rángatom a kormányt. Kezdő vagyok de egész biztonságosan vezetek, tehát olyan hibák vannak mint a kormány rángás vagy messzire parkolás l.

Illetve messzire szoktam parkolni mert egyszer meghúztam az autót.


Persze jó indulattal szólnak bele de egy kicsit zavaró.

Illetve néha lassan vezetek nem előzok ki erre is szólnak.

Mit tegyek ?



2023. febr. 18. 03:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Illetve az USAba vezetünk ahol több sávos utak vannak, beleszólnak hogy két sávos úton van előttem egy kamion azt nem szoktam kielőzni hanem lassan mögötte megyek .

1 azért mert reggel van le 2 nem sietek munkába annyira

2023. febr. 18. 03:47
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
USA-ban ez a kultúra része, mert ott úgy vannak vele, hogy a csesztetés tesz jobbá az életben. Amerikai cégvezetésben is nagy divat ez, hogy ellenőrzésekről úgy nem megy el a nagyfőnök, hogy valami rossz megjegyzést ne tegyen. Ha belegondolsz, akkor nagyon mélyen lehet, hogy igazuk van.
2023. febr. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi de magyar kollégákról van szó.

Igen lehet igazuk van de én se szoktam mások vezetésébe beleszólni.

2023. febr. 18. 04:41
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Akár jóindulatú, akár nem, ha zavar, akkor szólj, hogy nem kérsz belőle. Ha nem hagyják abba, akkor lehet gyalogolni, vagy amit akarnak.
2023. febr. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki se kíváncsi a másikéra.
2023. febr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Fu. Én is kezdő vagyok, (mondjuk már annyira nem) beül mellém kolléganő is, de sose szól bele a vezetésembe. Viszont én egészen addig nem szállítottam senkit, amíg nem volt egy bizonyos rutinom. Az valóban nem jó, ha rámgatod a kormányt. Miért rángatod? Megijedsz valamitől esetleg? Nem kioktatásból írom, hanem jó szándékkal, hhogy ezt ne csináld. Előzni nem vagy kötelező,vviszont aarra figyelj,hogy a kamion közvetlen közelében nem haladj tartósan, ugyanis nem lát téged (holttér miatt). Vagy maradj le,vagy előzd ki.AAmúgy aakik okoskodnak általában szintén nem egy nagy sofőrök. Nekem is okoskodott már kolléganőm,aztán össze is törte a kocsiját.
2023. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

"Reggelente én szoktam vinni a kollégáimat munkába mert lusták bevezetni a munkába"


Tovább nem is olvastam, járjanak csak külön a kollégák, ne te fuvarozd őket, ha még ugatnak is mellette!

2023. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
#5: Nono, a mai világban :-D
2023. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

A kérdésből úgy értettem, hogy zavar hogy belepofáznak.

Megmondod nekik, hogy ne pofázzanak bele, ha ez nem segít, akkor nem viszed el őket.


Pénzt legalább beleadnak vagy ingyen fuvarozod őket?

2023. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Egy darabig még elviselhető az ilyen, de később elharapózhat a dolog. Ha céges autó, akkor megállnék és mondanám nekik, hogy ha nem tetszik, akkor lehet vezetni!

Sajnos az ilyen csapatokban mindig van egy fő hangadó, aki úszítgatja a többieket, akik ha elég majmok akkor beállnak mögé.

Sajnos hasonlót én is elszenvedtem, annyi különbséggel, hogy mi heti váltásban voltunk, 8 évig utaztunk együtt. A főmajomnak mindig volt valami baja. Mikor odakerültem, akkor csak ketten voltunk, ekkor azért sírt, mert jobb lenne ha volna céges busz. Kb 1 év múlva egy vállakozó indított, de az se tetszett neki, mert korán érünk be meg sietni kell, járjunk inkább kocsival. Amikor előléptették, akkor meg az volt a baja, hogy rám kell várni, ja max 5 percet. Meg persze nekem is belekötött a vezetésembe, hogy 63-ra van állítva a trafipax, akkor miért megyek 50-nel városban? Meg, hogy én miért nem mosom hetente az autómat? Volt nekem hobbim, nem az autópolírozásban éltem ki magam, mint ők. 8 év után meg még ők raktak ki, hogy kiszámolták, így havi 3 órával többet vannak otthon, és az nekik megéri a havi +15 ezret (2011-ben) Ironia , hogy a főmajom egyedül maradt, mert így ketten voltak, de a másik párja meg befenyített, mert ő is használná az autót ami így alig volt otthon.

Szóval ez csak a kezdet, és most kell elfolytani, mert csak rosszabb várható.

2023. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!