Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy van még tapadás ilyen...

Hogy van még tapadás ilyen úton és ilyen tempónál? Egyszerűen elképesztő, de a pilóta se piskóta.


2023. febr. 8. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ma kezdte és nem szívbajos. Egy kis diliség is van biztosan az ilyenekben.
2023. febr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Tapadás? Nem látod, hogy ugrat az autó, meg folyton kormánnyal korrigál? Nincs ott normális tapadás, csak van technika.
2023. febr. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Technika és szerencse 😅😅
2023. febr. 8. 07:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Rallye versenyautó, rallye versenyző. Többször is látszik mellette a mitfárer, itinerrel az ölében, GPS-el a kezében. Van is, hogy behallatszik, ahogy navigál.

Persze, hogy más tudású, mint egy átlag autó, autós.


Vagy sikerül, vagy nem. Vannak jócskán olyan videók, ahol „nem adja ki”. Például: [link]

2023. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi extra nincs ebben, én biciklivel megyek így.
2023. febr. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Mondjuk azzal könnyű is. Múltkor olyan videót láttam, hogy krosszmotorral 3m magas falon ment át a csávó, pont elkapta a hátsó kerékkel, és ügyesen lejött róla. Vezetéstechnika az egész, extrém esetben kell némi tehetség is. De azért azt tegyük hozzá, biciklivel így menni bőven könnyebb, mint gépjárművel, ne égesd magad feleslegesen. :D
2023. febr. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Jó de én a sebességre értettem legfőképpen, hogy így megyek vele.


Simán hozom a köridejêt a Csepellel.

2023. febr. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%
#7 Ne haragudjál már, és akkor hova kéne sz*rnom? Hogy az 5-10 kilós bringát, aminek a mozgását a kezelőszerveken kívül simán a testtartásoddal befolyásolni tudod, képes vagy úgy kezelni, mint más a többmázsás gépjárművet? :D Ettől még nem fognak a kezedbe adni tiszteletből egy jogosítványt. :D
2023. febr. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Jajj istenem ne stresszeld már szét az agyad nyugodj már meg ember.


Ha bajod van a vélemenyemmel akkor lapozzál tovább.

2023. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem stresszelem szét az agyam, inkább csak röhögtem egy jót, hogy képes vagy a Csepellel jönni, még csak nem is BMX-szel. Neked nem véleményed van, hanem komoly mentális problémád.
2023. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!