Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tegyek ha valaki a seggemb...

Mit tegyek ha valaki a seggembe jön és égeti a távolságit?

Figyelt kérdés

Nem egyszer történik ez meg velem, leginkább azért mert betartom a sebességet! Inkább nem előzz meg hanem ezt csinálja!

Mit tehetek ilyenkor? Gyorsítani nem fogok a kedvéért, egyszer próbáltam de nem jött be

Legszívesebben nyomnék egy büntetőféket



2023. jan. 22. 22:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Büntetőfékezz.
2023. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Állj félre és hagyd elmenni

2023. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Fordítsd el a tükröt picit, és ne foglalkozz vele. Amint tud még fog előzni.
2023. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Mtz munkalámpa a hátsó lökhárítóra
2023. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
49%
Ez mind szép és jó 20-as, de amikor valaki direkt távolságival jön mögötted, annak igenis kijár a ködlámpa. Nemegyszer jártam így, hogy jött mögöttem valami helyi nagymenő reflektorral, és hiába húzódtam le jobbra (egy nyílegyenes szakaszon), indexeltem mint a barom, csak azért se előzött meg. Mivel nem láttam semmit a fényszóróitól, kénytelen voltam konkrétan megállni az út szélén, és elengedni a barmot. Nyilván örömére esett flexelni egy munkába igyekvő embernek, hogy neki egy Volvo XC90-ese van, nekem meg csak egy Audi A4 B5-öm.
2023. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!