Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem adtam elsőbbséget egy...

Nem adtam elsőbbséget egy útkereszteződésnél, nem jött belém az autó, lesz ebből problémám?

Figyelt kérdés
Nagy forgalom volt és ideges voltam, az említett autós pedig csak állt és nem haladt tovább folyamatosan a többi autó után, nem tudtam eldönteni elenged vagy mi történik, így kihajtottam, mert siettem, de pont akkor indult el, amikor én már majdnem kitértem elé. Ezután durván hosszasan dudált rám pár száz méteren keresztül és kiszállt az autóból, odajött az ablakomhoz amíg vártam váltson át zöldre a lámpa. Nem figyeltem rá, ezért leírta a rendszámom. Ebből lehet baj? (Nem történt koccanás, sem ütközés és nem rendőr volt)
2022. dec. 22. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen amikor két hülye találkozik. 😅Nem lesz belőle semmi hiszen nem történt baleset.

Ha mélyebben bele akarunk menni akkor ő követett el garázdaságot.

Te meg simán balfac voltál.

2022. dec. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És ugyan mire fel jelentene fel?


Kezdjük ott, hogy megtévesztően viselkedett egyrészt. Másrészt anyagi kár nem keletkezett.

2022. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
nem az említett esettel van baj, hanem a hozzáállásoddal. Nem kifogás, hogy ideges vagy, és sietsz. Mindenki hibázik néha, de jó lenne ha nem idegből vezetnénk mi kis emberkék több tonnás gépeket, mert utána sz@r lesz balesetet okozni, és az idegeskedés senkit se izgat majd.
2022. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Álló járműnek nincs elsőbbsége. Akkor sem, ha védett úton áll.

A rendszámmal nem tud mit kezdeni. Jó, a számhoz típust, színt stb. hozzá rendelni csak ügyfélkapus bohóckodással tud, de kinézhetek bármit ötletszerűen. De hogy ott voltál és akkor, még mindig semmi.

Azt kell bizonyítania, hogy

– vészfékeznie kellett miattad;

- és/vagy kormányt el kellett rántania;

- és akadályoztad a továbbhaladásban.



1., nem tudom, milyen garázdaságról írsz, mert az a leírás szerint nem történt.

2022. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:
100%

-nem adtam elsőbbséget

-nem jött belém

-nem haladt tovább

-nem tudtam eldönteni

-nem volt koccanás

-nem volt rendőr


.......meddig bírod még a semmit ragozni?

2022. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csinál semmit a rendőrség, ha nem folyik vér.
2023. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!