Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már, hogy benéztél...

Volt már, hogy benéztél valamit amit mai napig szégyellsz?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy eset, egy jó nagyot bakiztam friss jogsisként. A legrosszabb, hogy nem is tudom, miért csináltam. Nem volt életveszélyes a szitu, de mindenképp veszélyes. Azonnal kapcsoltam, és korigáltam, tehát mem tudatlanság miatt volt. Nektek volt olyan, amire nem szívesen emlékeztek vissza, és saját hülyeségetek volt a manőver?
2022. nov. 17. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Egy jobbról jövőt az Auchan parkolóban. Takarták a parkoló autók. Szerencsére 20al mentem csak épp emiatt, de nem vettem őt észre. Szerencsére megállt ő is, aztán én is, de rám dudált. Igaza volt.

(Megjegyzem, nekem sem adják meg ott soha az elsőbbséget, így én is sokszor álltam ott már meg ugyanígy. De ez persze nem menti a hibám.)

2022. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Takarta az egyenes lámpát egy teherautó.

Elnéztem, hogy csak a kanyarodó zöld.

Szívbajt kaptam, mikor megindult a keresztforgalom.

Éppen "átcsúsztam.

2022. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Olyan nincs, amit szégyellek szerencsére, mert mást még nem veszélyeztettem, csak magamat motorosként. Olyan volt önhibámból, ami után leparkoltam megnyugodni és hálát adtam az őrangyalomnak és az elvégzett technikai tréningeknek, hogy még a motoron sem esett karcolás.
2022. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Valahol Szlovákiában egy többsávos, menetirányokat korláttal elválasztó úton az éjszaka közepén sötétben, nulla forgalomnál, számomra ismeretlen helyen egy kereszteződésben átkeveredtem a szembejövő úttestre. Kb. azonnal észrevettem, hogy rossz helyen vagyok, lehúzódtam, sasoltam ezerrel mindenfelé, aztán megfordultam.


A másik szintén késő este sötétben, Budapesttől északra csorogtam át egy falun megszokásból, nem vettem észre hogy megindult a zebrán egy család. Satufék, oldalra kormányoztam, megálltam a zebra előtt pár méterrel orral kifele, és ha nem sikerül akkor is én kötök ki az árokban, nem nekik lesz bajuk, de akkor is.

2022. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Példás. Gondolom az évek meg a rutin benne voltak, ha sikerült ezt tudatosan csinálni. :)
2022. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es, ezt olvasva megemelkedett a pulzusom.
2022. nov. 17. 21:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!