Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért az ablakon üvölt ki az...

Miért az ablakon üvölt ki az ember ahelyett, hogy megállna, ha gondja van?

Figyelt kérdés
Ha gond van nem az ablakon át kell kiüvölteni, aztán pedig gyorsan elszáguldani. Megállsz, kiszállsz és szépen odasétálsz ahhoz, akivel a problémád van. Ezt a gyors üvöltözés és elrohanás nagyon nem tetszik.
2022. nov. 1. 18:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha 150 centis lukinyúl valaki, akkor inkább elpucol, mielőtt valaki komolyan veszi a kihívást.
2022. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
#1 : Ezt én megértem, de akkor nem kell üvöltözni sem.
2022. nov. 1. 18:50
 3/33 anonim ***** válasza:
52%

#2


Attól, hogy valaki kicsi és gyenge, még lehet akkora önérzete, hogy kivágja biztosítékot.

2022. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltetlen beszari. Lehet, csak kiordit, hogy figyelj a kozlekedesre, de amugy nem akar kulonosebben megbeszelni semmit. Nekem is volt, hogy majdnem eltrafalt valaki, mert a telefonjat nyomkodta a volannal. En meg raorditottam, hogy "Normalis vagy, ba' meg!?" Ha ezt nem erti meg, az szomoru.
2022. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
11%
Hát ne csak az ablakon üvölts, hanem szállj ki.
2022. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen igazad van. Szálljak ki az autóból a lámpás kereszteződés kellős közepén. Sétáljak hozzád oda, addig mindenki kerülgessen, sodorjam magamat életveszélybe. Mögöttem szeretne menni a forgalom, de nem tud, tartsam fel őket. Mindezt azért, hogy közöljem veled röviden: "MENNYÉÉÉ MÁÁÁÁR!". Te meg nem arra nem leszel képes, hogy kivárd, ameddig odasétáljak hozzád, mert bajt észlelve elviharzol előlem. Így nehéz.
2022. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
57%
Magányos vagy, hogy beszélgetni szeretnél?
2022. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#6 : Ha fenyegetően elindulsz felém egy forgalmas helyen én ígérem, meg foglak várni! Főleg ha én mindeközben egy autóban ülök, ahol a jogos önvédelemre alkalmas eszközök csak egy karnyújtásnyira vannak tőlem. Ebből így nekem bajom már nem lehet, a Te problémádat pedig megtudom.
2022. nov. 1. 20:19
 9/33 A kérdező kommentje:
#7 : Nem, viszont ez a kiüvöltök és spuri azért elég aljas dolog.
2022. nov. 1. 20:20
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
#8 Ja, hogy csak ennyi lenne a célod vele? Odamenjek és jól belémdöff valami viperát? Akkor még jó, hogy nem szállok ki...
2022. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!