Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jobban figyeltek a Stop...

Jobban figyeltek a Stop táblákra, lámpákra most hogy a rendőrség drónokat is használ?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepődtem a múltkor, mikor megláttam a városunk felett eggyet amint a jelzőlámpán való áthaladást, vagy a mögötte, kb 100 méterre lévő zebrát figyelte. Azt hittem itt nem fordulhat elő, mert "kishalak" vagyunk, nem úgy mint pl Fehérvár amiről láttam is videót.

Eddig is viszonylag szabálykövető voltam, de azóta pl pontosan megálok a Stoptábla vonalánál, és nem csak az útkereszteződés szélénél.

Ti hogy vagytok ezzel?


2022. okt. 25. 10:23
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2022. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#3: nálad a pont!
2022. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer büntettek meg, mert nem álltam meg.

Azóta mindig minden stop tablanal megallik, akarmennyir is nem tetszik a mogottem jovonek.

2022. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem, feltételezem, okkal van STOP tábla ott, ahol van, ezért eddig is figyeltem rájuk.
2022. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez egy nagyon rögzült, kiemelt dolog.

Tanuláskor a sötétben vezetés volt soron, egy szombat este. A két óra elején, egy erősen kiszélesedő, jól belátható kereszteződésnél, látható közlekedő jármű, gyalogos nélkül, kicsit „túlcsorogtam” a vonalon, és úgy álltam meg. Az oktató megkérdezte, hogy milyen jelzőtábla van az ő oldalán, és mit kell tenni? Elmondtam. Helyeselt, és mondta, hogy ha tudom, akkor bizonyára a gyakorlatban is meg tudom csinálni. És a hátralevő időben, egy viszonylag kis lakótömb körül körözve, nem tudom hányszor tettem tiszteletem a táblához tartozó vonal előtti megállással. Azóta nincs olyan, hogy ne állnék meg ilyen vonal előtt, és hogy kicsit is mozogna a kerék. Ráadásul, a falunkból a városba vezető út egyik ÁLLJ! Elsőbbségadás kötelező jelzőtáblájánál többnyire kétszer kell megállnom; egyszer a vonal előtt, ahonnan épp a balról érkező forgalomból semmit sem lehet látni, aztán többnyire ismét, mert ahonnan már látni, kiderül, hogy jönnek.

2022. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Szerencsés vagy. Én szinte csak olyan vonallal is ellátott STOP táblát ismerek, ahol MINDIG kétszer kell megállni.
2022. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!