Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mitől van vezetés közben...

Mitől van vezetés közben tériszony szerű érzésem?

Figyelt kérdés

Minden nap fél éve közlekedek autópályán munkahelyre. Ezelőtt a pár hétig nem volt semmi probléma. Ekkor kezdődött, hogy szédülök az úton, főleg kamion előzésnél és akkor is ,ha már kicsit ível az út. Azt hittem, hogy a gumikkal van gond. Újak vannak rajta , mégis rosszul vagyok, tériszony szerű érzésem van. Nyáron mentem rendesen ,most meg csigatempóval is érzem ezt. Úgy érzem,mintha nem lenne stabil az autó, panikolok, izzad a tenyerem, fura a gyomrom. Mi lehet ez ? Ezelőtt sokkal rosszabb helyen éltem, hegyekben,kanyargós utakon közlekedtem, de ekkora gond nem volt soha. Más is ment az autómmal, neki nem volt baja. Mentem más autóval is ,ami ennél jobb, annál is éreztem ezt. Mi lehrt az oka?

Busz nincs munkahelyig, kizárt a tömegközlekedés..


2022. okt. 7. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül fülgyulladásod? Az egyensúlyközpontunk a belső fülben van, ha arrafelé valami gyulladás van, az tud sok kellemetlenséget okozni. Pl. ilyet is, amit leírtál.
2022. okt. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet középfül gyulladás, hallójárat eldugulása, de lehet akár a szemeddel is probléma, nem ártana kivizsgáltatni ezeket.
2022. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nézesd meg a füledet. Bátyámnak is ugyan ez volt, szédült vezetés közben, kitisztították a fülét, és megjavult.
2022. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alapból baja van, de pont egy hete voltam orvosnál.
2022. okt. 7. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Irány az orvos, ez nem vicces.

Volt munkatársam aki elkezdett szédülni, egy évig szenvedett, mert csak félrekezelték, mire kiderült, hogy a belső fülében van gyulladás, ahol az egyensúlyközpont van.

2022. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!