Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért dudált le ha én jobbra...

Miért dudált le ha én jobbra kanyarodtam ő pedig balra?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek macisajt volt egymással szemben voltunk ő balra nagyív én jobbra hát mentem is erre dudál mint egy fogyatékos. Annyira felbosszantott veletek is szokott ilyen lenni?
2022. szept. 27. 12:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Kreszből fel volt mentve.
2022. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Sok hülye szerint a stop és a maci között nincs egyenlőség, és azért már dudáltak rám, mert nekem stop, neki maci. De ezt én sem tudom mivel magyarázni.
2022. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De itt még ez sem volt. Ráadásul el sem indult. Ha elindul előttem hagyom menni mert egy agybeteg miatt nem török össze kocsit. De nem, megvárta míg kihajtok aztán lendülettel kifordult velem együtt és ráfeküdt a dudára.
2022. szept. 27. 12:54
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező az ilyenektől ne várj sokat, lehet a szerencsétlen azt sem tudja melyik a bal és a melyik a jobb keze. Vagy lehet apuci a kocsija mellé vette a jogsit is.
2022. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Én még ennél nyomorékabbakat is szoktam látni
2022. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos hogy neked dudált.
2022. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
Ha már bent volt a kereszteződésben, amikor te odaértél a táblához és nem adtad meg neki az elsőbbséget, akkor teljesen jogosan dudált. Mivel nem írtál le semmi konkrétumot, így csak találgatni lehet.
2022. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó nem igazán értelek. Egyszerre értünk oda és abszolut nem volt a kereszteződésben. Mindketten a tábla előtt irányjeleztünk. Ő balra, én jobbra. Én voltam hamarabb bent a kereszteződésben is.
2022. szept. 27. 19:07
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
És ez sehol nem volt leírva a kérdésben. Ha feltételezzük, hogy jogosan dudált, akkor az kellett legyen a szituáció, mint amit leírtam. Ennyi. De lehet lepontozni nyugodtan.
2022. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le, de az volt a szitu amit írtam. Ha hibázok általában beismerem, én is volt már, hogy vétettem hibáztam vezetés során. Olyankor kussba maradok, és vészvillogóval "bocsizok", nem ráfekszem a dudára.
2022. szept. 27. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!