Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már olyan, hogy nehezen...

Volt már olyan, hogy nehezen tudtál kiparkolni valahonnan/ beparkolni valahová?

Figyelt kérdés
Milyen volt a szitu, hogy oldottad meg?
2022. szept. 23. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ne szorongj, valahová tuti be fogsz tudni állni.

Ha véletlenül nem férsz be, odébbmész, és találsz nagyobb slot-ot.

2022. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen, akkor vagy mész máshová, vagy korrigálsz. Eleve egy széles, hosszú autóval nem tudsz vhová beállni úgy, hogy ki is tudj szállni.
2022. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kiegészítő kérdés (1-es voltam)

Párhuzamos v. merőleges parkolásról van szó?

2022. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen, az élet minden nap valami trükkre rákényszerít. A nagy baj akkor van, amikor az üzlet bejáratánál szeretne megállni a sokgyerekes merdzsós, csak hát..

A Főváros egy igen izgalmas hely parkolás szempontjából, itt meg lehet tanulni elhelyezni a járgányt egy szűkebb helyen(aztán rájön, hogy nem tud kiszállni) útszéli párhuzamos sem egyszerűbb, mert onnan mindig hiányzik tíz centi..

2022. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Volt hogy annyira rámállt egy autó hogy meg kellett várnom mig visszajön a tulajdonosa és elmegy. Szívás, de inkább mint hogy meghúzzam valamelyiket. Kocsit.
2022. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt.

Kevés hely volt és többször kellett tili-tolizni, centizgetni. Most ennél jobban leírni nem tudom, képanyag meg nem készült a helyszínen.

2022. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Egerben van (volt?) a buszpályaudvar fölött egy parkoló, sose értettem, hogy apám miért utálja. Aztán nekem is lett jogosítványom, hát egyszer álltam be, mert 10 percbe telt kijönni onnan.
2022. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne lenne, igazából bizonyos környékeken , parkolókban mindennapos, hogy nem tudok lendületből vagy egy próbálkozásból beállni - igaz, kombival járok. Például szűk belvárosi utcákban, ahol tolatva párhuzamosan kell parkolni, de az ellenkező oldali kocsisor miatt nincs korlátlan helye kitérni a kocsi orrának, ott tipikusan többször szoktam nekifutni.
2022. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Volt már párszor, hogy elöl-hátul is nagyon rám álltak, de akkor is ki lehet onnan játszani előbb-utóbb az autó orrát. Alapvetően ezeket én vicces kihívásként élem meg. :)
2022. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kénytelen voltam lejtős parkolóhelyre orral beállni, hogy ne rollerezzek a betolatáskor, mert volt forgalom. Kijövetelkor két autó között nem akartam próbálkozni azzal, hogy hátra bírom-e tolni az emelkedőn a vasat, sztender körül megfordítani nem volt hely, úgyhogy a teleszkópot összenyomva-hátrarugózva sikerült kiállni. Kívülről biztos jó látvány lehetett.
2022. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!