Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Törted már össze az autód...

Törted már össze az autód saját hibádból?

Figyelt kérdés
Milyen körülmények között? Mit éreztél utána?
2022. szept. 8. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Törtem, de szerintem összességében nem többet mint más. 8 év alatt talán 200ezret költöttem javításra, amit én barmoltam el. Viszont hozzá kell tegyem, hogy mindig is olcsó autóim voltak, egy modern autót már nem ennyibe kerülne javítani.
2022. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Beletolattam egy fába és összetörtem az egyik hátsó lámpát a Wagonon. Szó szerint WTF pillanatot éltem át, mert közel s távol nem volt egy autó vagy ember sem, egyszerűen csak elbalfašzkodtam a dolgot. Tízezerért kicseréltem magam és 15 éve balesetmentes vagyok.
2022. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Olyan nagyon nem.


A hátsó lökhárítót húztam meg egyszer, még friss jogsisként neki tolattam egy beton kerítés lábazatnak. Törni nem tört csak a festéket húzta le.

2022. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Olyan volt, hogy egy kukának nekimentem, de mivel üres volt, meg sem karcolta. Annyira nem érdekel hogy néz ki a kocsim, vigyen el A-ból B-be minél kevesebb ráköltéssel és működjön benne minden ami kell. Megkarcolnák az autómat, kifizettetném és úgy hagynám. Nem hatna meg. Ha működésében tenne vele valamit, az viszont nagyon zavarna…
2022. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

A régi Toledónál defektet cseréltem az első futómüven és kicsúszott az emelő a kocsi lezökkent a földre és csúnyán sérült a sárvédő.

A mostani autómra már vigyázok. :)

2022. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, leírtam az előző kérdésednél hogyan. Baromi mérges voltam, mert papíron 100% az én hibám, gyakorlatban meg 50-50%, nem tudtam kivédeni egy hülyét.
2022. szept. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Télen felkíváncsiskodtam négyévszakossak a bükki panorámaútra, nem gondoltam, hogy más utakkal ellentétben az egyáltalán nem lesz letakarítva. Már az út kétharmadánál jártam, amikor a sokadik ugyanolyan kanyarban túl sok volt az amúgy óvatos tempóm is és megindultam a szalagkorlát felé. Majdnem megfogott a nyom szélén felgyűlt hókupac, de azért a jobb hátsó lökhárító csak hozzáért a szalagkorláthoz, amitől persze az eleje is rácuppant a következő pillanatban. Iszonyú bénának éreztem magamat, de nem a baleset miatt, hanem azért mert nem túl okosan választottam útvonalat. (Ami tényleg álomszép havazás után.)
2022. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!