Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy bizonyos kor felett el...

Egy bizonyos kor felett el kellene tiltani az embereket a vezetéstől?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 12:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

10 éve még "közel jártál".

Mára viszont már bőven elérted.

:)

2022. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
0%
Nem korfüggő
2022. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
szerintem húsz fölött mindenkinek megtiltanám a vezetést, és kötelezném, hogy a közlekedést sajátítsák el.
2022. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
igen igen igen .... EL. Norvégiában lakok egy ideje és sajnos itt az emberek sokáig élnek, és van is pénzük még bőven nyugdíjas kor után is, nem hiszitek el mik vannak itt az utakon, minden nap úgy érzem ez az utolsó nekem mert jön az infarktus... soha életemben nem hiányoltam ennyire Magyarországot, ott legalább nincs pénzük a nyugdíjasoknak és nem autóznak, vagy csak alapból nincsenek toppon az egészségben és azért nem autóznak. Ingyen van a busz, azzal járnak, nagyon helyes !
2022. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
40%
Túl a 70-en meg mindig jó a reflexek (vizsgálat volt) az én háziorvosom mindig nagyon megnéz mindent,látás,reflex,korelozmenyt.Amikor majd bizonytalanak érzem magam már nem űlök volán mögé ha érvényes a jogsi, akkor sem.
2022. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A felvetéssel egy baj van, megpedíg hogy általánosít. Van az a 70+os ember, aki vidáman odaverne sok jóval fiatalabbnak reflex, koncentráció téren ám! Az orvosi vizsgálat szigorítása jó lehetne, de calahogy a mentális állapotot is kéne nézni, es nem csak a topákat, hanem az agresszív vagy épp figyelemzavaros vezetőket is szűrném.
2022. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!