Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Madách színház közelében hol...

Madách színház közelében hol tudok parkolni? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 22:51
 1/2 Páncélos szúnyog válasza:
Hát figyelj én mindenféleképpen a 7. kerületben gondolkodnék mert ez az a környék ahonnan a legjobban megtudod közelíteni az úti célodat. Persze tudni kell azt is, hogy nem feltétlen ez a leggyorsabb módja annak, hogy eljuss a színházba. Azt sem árt tudni, hogy a 7.kerület kitart a Károlyi körútig ami elég messze van céltól szerintem bár nem tudom mennyire van kedved még sétálni utána vagy tömegközlekedni. Van a másik véglet az pedig a Hungária körút ahol szerintem több parkoló van viszont messzebb is van, úgyhogy én ezt nem nagyon ajánlom esetleg csak akkor ha metrózgatni van kedved. Az utolsó lehetőség az aranyközépút ami azt jelenti, hogy próbálsz a színházhoz minél közelebb találni egy szabad parkolóhelyet. Így időt spórolsz a sétával és hamar oda is érsz. Remélem tudtam segíteni!
2022. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából a legjobb valahol a 4-6-os villamos vonalán még a belvárosi forgatagon kívül letenni az autót, és villamossal megközelíteni a színházat, mert általában reménytelen a környékén parkolóhelyet találni.
2022. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!