Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt az utolsó jó tetted,...

Mi volt az utolsó jó tetted, amit önzetlensègből tettèl egy idegennek? Kb mikor?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Piros lámpánál állva nagymama szatyorja kiszakadt és az útra szóródott a gyümölcs. Kiszálltam és segítettem neki összeszedni. Időközben zöldre váltott a lámpa és dudált mindenki mint az állat. Nem tudom mikor volt.
2022. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Munkából haza egy srác egyedül tolt egy új VW Bogarat, félre álltam és segítettem neki tolni az első helyre ahol félre tudott állni
2022. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Pár napja reggel megkért egy idős bácsi bevásárlóközpont, hogy vigyem haza, mert a közelben lakik, csak alig élt már szegény. Elvittem, megköszönte minden jó.


De toltam már be kocsit én is, pályán is megálltam segíteni, illetve járok teljesítménytúrákra, ha messze megyek akkor szoktam más túrázókat is elvinni.


Mondjuk alapból úgy közlekedem, hogy igyekszem a forgalmat segíteni, hogy mindenki haladjon.

2022. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:
100%

Két nénike a parkolónkban próbálta a lapos kereket lecserélni. Jól fogtak hozzá, de a gumis eszméletlenül meghúzta a csavarokat. Kb. két hónapja.

Azóta segítettem másnak is, de az nem autós ügy volt.

2022. jún. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy hosszú, szűk utcában kerékpároztam pár napja, amikor mögém ért egy autó, ami nyilván gyorsabb volt, de biztonságosan nem tudott volna megelőzni.


Mivel az út jobb szélén, az úttal párhuzamosan kialakított parkolók megfelelő távon belül üresek voltak, az autó mögött pedig nem jött további jármű, ami esetleg akadályozhatta volna a forgalomba való visszatérésem, kihúzódtam a parkolóba, és ott folytattam a haladást, amíg a kocsi megelőzött. Elment mellettem, megköszönte a vészvillogóval, majd visszasoroltam az útra.

2022. jún. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!