Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan lányok akiknek...

Vannak olyan lányok akiknek bejönnek a szerény fiúk?

Figyelt kérdés

Munka helyemen mindig meg kapom hogy én vagyok a cuki fiú stb... Ami kedves hogy így látják de én kevésbé, mivel gondolom a macsó férfiakat szeretik többen..

Ha viszont van akinek ez bejön akar ismerkedni?

21 F



2021. dec. 14. 15:00
 1/5 anonim válasza:
Viszonylag kevés ilyen van, de azért nem kizáró tényező. Inkább az introvertáltabb, művészlelkűbb lányoknál próbálkoznék.
2021. dec. 14. 15:10
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább sz ilyen lányok jönnek be. De eddig nem volt szerencsém
2021. dec. 14. 16:41
 3/5 anonim válasza:
Ebben a cipőben járok én is, annyi különbséggel hogy nekem már volt sikerem (egyszer, azóta sincs semmi) úgyhogy kíváncsi vagyok a valaszokra :D
2021. dec. 14. 18:25
 4/5 anonim válasza:
Nekem bejönnek az ilyen fiúk.
2021. dec. 14. 20:04
 5/5 anonim válasza:
Én 17 éves vagyok barátnőm 24, én elég vissza fogott vagyok és szerény, jó persze nem mindig, de ez ilyen, az ember amíg nincsen barátnője azt mondja hogy ő szerény, aztán kibontakozik. Szerintem amelyik csajok a szerényebb fiúkat szeretik azok sokkal hűségesebbek, a "macsókról" tudni illik (tisztelet a kivételnek) hogy nem éppen tudnak leragadni egy nőnél, így ha egy csaj a macsókat szereti valszeg ő sem lesz a leghűségesebb, de ez az én véleményem. Nincsen semmi baj azzal ha szerény vagy, majd találsz egy cuki, szerény csajszit. Sok sikert!
2022. jan. 5. 01:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!