Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan nők, férfiak,...

Vannak olyan nők, férfiak, vagy egyéb, non-binary személy, akinek bejönnek a kövér férfiak?

Figyelt kérdés

26/F

Első sorban inkább nők, de bárki írhat nyugodtan :)



2021. júl. 13. 15:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen , vannak olyanok, sok kövérebb embert látni a párjával az utcán.
2021. júl. 13. 16:06
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Sajnos egyik sem én voltam
2021. júl. 13. 16:07
 3/12 anonim válasza:

Ha X5 - sel jársz, saját kéród van és nagyon gazdag vagy, akkor minden nő tökéletes testű Zac Efronnak fog látni!

Még az sem baj, ha bőrrel együtt 10 centi a hancúrléced! A bankkártyád meghosszabbítja 22 centisre!

Ha csóró vagy, akkor van egy rossz hírem...

2021. júl. 13. 16:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Csórónak éppen nem mondanám magam, X5-el meg azért nem járok mivel túl feltűnő lenne, illetve az én fejemben minden bmw-s egy fasz. Ja meg persze mert újra nem telik, használtal meg nem foglalkozok.
2021. júl. 13. 16:24
 5/12 anonim válasza:
A non binaryk amilyen degeneraltak meg szeretik is oket mert igy ultra elfogadonak tunnek
2021. júl. 13. 17:08
 6/12 A kérdező kommentje:
Mégse találnak meg engem
2021. júl. 13. 18:47
 7/12 anonim válasza:

Most nagyon C tipusu lesz a megszolitas, de szarni bele. Szoval.... Teso, inkabb fogyjal le. Olyan nagy sulyfelesleged csak nem lehet, amit ne lehetne ledobni 1, de nagyon max 2 ev alatt. Rolam az elso 19 kg 4 honap alatt lement. Aztan a kovetkezo 9 kb. 2 honap alatt, de ez nagyon extrem elhatarozassal, etrenddel es rengeteg mozgassal, gyakorlatilag minden nap feszegetem a hataraimat azota is (meg van hatra belole igy is). Es ez mind ehezes nelkul volt. 40-50 kg-ot siman le lehet adni egy ev alatt. Ha mellette izmosodni is akarsz / nem akarsz izomtomeget vesziteni, akkor egy 2, nagyon max 3 ev kemeny munkaja alatt egy egeszseges, sportos ferfi lehetnel eleg nagy onbizalommal (felteve ha hozzam hasonloan teged is eltoltene onbizalommal a fogyas).


Sportos / normal testalkattal sokkal konnyebb lenne az eleted minden tekintetben.


Ha nyitott vagy ra, meg segitek is szivesen az indulasban. 24F

2021. júl. 13. 18:50
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam már sokmindent, nincs akaraterő hozzá, nem erőltetem. Próbálok keveset enni, meg próbálok többet mozogni mint szoktam, de ettől tovább nem visz az akarat. Nem megy és kész.
2021. júl. 13. 18:54
 9/12 anonim válasza:
Hat ez eleg ergya hozzaallas. En 5x futottam neki sikertelenul, mire rajottem a mukodo formulara. Ha elertem a celomat, akkor tervben van, hogy "tanitsam" is.
2021. júl. 13. 18:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy ergya emberhez beszélsz, többet ne várj
2021. júl. 13. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!