Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit elkövettél vezetés során?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
10: Igen az volt annak idején, na de azért nem kellett lepontoznod mivel a kérdésedre nem KRESZ betartók fognak válaszolni, hiszen ezt vártad. 😂
2022. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 BohócKolbász válasza:

Én tavaly április vége óta vezetek aktívan.

Gyorshajtás: 60 helyett 95-tel mentem az 51-es úton. Kihalt egyenes szakasz volt, noha a VÉDA nemigen foglalkozik ezzel, csak mér. Lett is belőle egy 45000-es csekk, és 3 hibapont.

Tavaly v tavaly előtt volt egy óriási hibám. Előzni akartam egy teherautót. Ott rontottam el hogy nem bújtam ki hogy megnézzem a szemből jövő forgalmat. A szemből jövő az uccsó előtti pillanatban lassított le előttem. Volt mutogatás anyázás, persze csak láttam a reakciót teljesen jogosan.

Ezen válasz írásának napján is megesett egy ugyanilyen incidens. Ezúttal muszáj volt erősen fékezni és visszabújni az előttem lévő mögé. De még ígyis szinte nullára kellett a szemből jövőnek lassítania.

A fölösleges sietség és a kapkodás. Ilyenkor úgy érzem ha kapnék valami csekket és eltiltanának az lenne a legjobb. Borzasztó, annál is inkább mert félelmetes a másik helyébe képzelni magam. Ha megverne teljesen jogos lenne.

Ezeken kívül igyekszem jól vezetni, sebességet betartani, elsőbbséget adni.

2022. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!