Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit elkövettél vezetés során?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 13:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
15%

Labdázás után vezetés. :)


29/N

2022. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Telezöldes kereszteződésben nem néztem el a zebra végére, és elbasztam volna a gyalogost ha ő nem figyel.

Úgy érzem engem rosszabbul érintett a dolog, azóta ilyenkor nagyon görcsösen figyelek.

Hasonló eset volt amikor úgy kezdtem előzésbe, hogy a tükörben nem néztem rá a mögöttem jövőre, aki szintén előzni akart, de szerencsére itt sem lett baj.

2022. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Álló kocsisor mellett elrongyoltam zebrán. Kamionos rádudált a gyalogosra, így nem lépett ki elém. Egyszerűen a felesleges sietségem párosult figyelmetlenséggel.


Illetve piroson "még átférek" helyzetben is majdnem elütöttem egy gyalogost, aki azt nézte, hogy az autónak már piros és még a zöldre váltás előtt elindult át. Szerencsére 1 sávval arrébb mentem, de este volt, észre sem vettem csak mikor már késő lett volna megállni.


Ha ott lett volna rendőr és azt mondja kéri a jogosítványom egy évre, akkor azt mondtam volna, hogy teljesen jogos.


Szerencsére tanulok ezekből a helyzetekből így nagyon ritkán van bármilyen "szituáció"

2022. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem is volt hasonló történetem, majdnem baleset, sajnos sikerült a szembe sávba hajtamom egy balra kanyarnál, de azonnal korrigáltam, és nem történt semmi. Azóta is vezetek, de momdig rossz erre visszagondolni...
2022. ápr. 21. 14:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ösben próbáltam előzni
2022. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Hagytam hogy egy prosti vezetés közben lecummantson.
2022. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor előfordult , hogy bementem a pesti belvárosba kocsival, pedig mindig megfogadom, hogy soha többet. Általában gyalog is gyorsabb
2022. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Beismerem, régebben vezettem nagyobb mennyiségű alkohol után is, nem egyszer fordult elő. Igazából semmi baj nem történt. De na, visszagondolova mégiscsak elítélendő ez.
2022. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Már zöldre váltott a lámpa, de a barátommal smároltam és mögöttünk ugatott mindenki, de kivárták mire végzünk és az újabb zöld lámpát. 👅

Aztán még volt hogy vezetés közben sminkeltem magam és hirtelen az előttem haladó autó fékezett és majdnem belerohantam és a szememet majdnem megszúrtam, igy azóta már ilyesmiket nem csinálok és csak a vezetésre koncentrálok. 😊

2022. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na jó azért ez még nekem is durva, ez szinte szándékos veszélyeztetés utolsó...
2022. ápr. 22. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!