Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért gyorsít valaki amikor...

Miért gyorsít valaki amikor épp megelőzi valaki?

Figyelt kérdés
Mert ugye ez balesetveszélyes ha mondjuk jön valaki szemben.
2022. ápr. 11. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is volt már egy pár ilyen. Nem megy, előzném erre rájön hogy kicsi a pénisze és valamivel növelni kéne. Hát nem sikerül, de legalább veszélyeztet engem.
2022. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert idióta és közveszélyes.🤷‍♂️
2022. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Mert ha nem gyorsít, akkor nem biztos, hogy baleset lesz belőle és biztosra akar menni.
2022. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Alap, hogy előzésnél gyorsítasz. Nem is értem a kerdést
2022. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert patkányok. Nekem is volt már, hogy városban 2x2 sávon mentem belül, ki akartam húzódni kívülre, mert kanyarodnom kellett. Fél autóhosszal előtte voltam, ráadásul mögöttem jöttek szorosan, szóval nyilvánvaló, hogy a megfelelő megoldás az az, ha gyorsítok egy picit és bemegyek elé. Erre rágyorsít ő is. A kanyar jött, nekem fékezni kellett feltartottam a mögöttem jövőt, meg utána a külső sávot is, amikor egy értelmes kiengedett. De nem számít, mert az a paraszt gyökér 0.2 másodperccel hamarabb fog a következő piroshoz érni, szóval biztos megérte.
2022. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

4. olvasd el újra!!!


Az gyorsít, AKIT megelőznek éppen! Kib.cásból.

2022. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk szerintem sok esetben nincs gyorsítás, csak az emberek az 1.2-es meg 1.6-os kávédarálókkal 5-ös sebességfokozatban bevágódnak belső sávba, nyomják a gázt padlóig aztán csodákoznak, hogy nem megy az előzés...
2022. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MGéza ***** válasza:
77%

Kamugép: Ja, igazad van, akinek olyanja van az ne is akarjon előzni, alapból nem fogod hagyni, hogy egy ilyen elmenjen melletted nem igaz?

Kb annyi igazság van abban amit leírsz hogy alapesetben visszaváltani szokás előzéskor, de autópályán vagy autóúton annyira nem, sok ilyen kategóriás autónak bőven túl sok 4-es fokozatban az a sebesség amivel előzhetne. Annyiban meg nagyon nincs, hogy elég rég nem csak 5-ös sebességes váltó van már sok autónál.

2022. ápr. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert közveszélyes paraszt az ilyen. Sokkal több indokot nem kell mögégondolni.
2022. ápr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert bunkó. Csak arra nem gondol, ha te előtte ütközöl, ő is nagy eséllyel balesetet szenved.

Ha autóúton, akkor meg kekeckedésből, hogy az ő autója többet bír.

2022. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!