Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek hogy lehet leküzde...

Szerintetek hogy lehet leküzdeni a stresszt forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Már a második forgalmi vizsgám lett sikertelen, azért mert rettenetesen stresszelek, néha leblokkolok és nem tudok gondolkodni vizsga közben, pl az első vizsgámon az előttem szabálytalankodó elvonta a figyelmemet és ezért sárgán mentem át de bőven féktávolságon belül, mégis megbuktattak, a másodikon meg egy kereszteződésben elakadtam és nem jött semmi de nem mentem egyből hanem ott álltam leblokkolva 10mp-et és ezért is megbuktattak, egyébként az utóbbi vb még normális volt, mondta hogy nagyon sokat stresszelek látszik rajtam de hogy semmi értelme mert teljesen jól vezetek, és hogy nagyon vizsgára érett vagyok, meg az oktatóval az órák mindig nagyon jól mennek, de ha bent ül a vb akkor mintha kicseréltek volna.. valami tipp hogyan küzdjem le ezt a stresszt? már teljesen elment a lelkesedésem nem tudom mit csináljak

2022. márc. 8. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Élvezd a vezetést, és zárd ki a körülötted ülőket arra az 1 órára.
2022. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálom tényleg, de mindig az utolsó 10percben rontok el mindent, pedig tényleg jól vezetek de ha stresszelek képes vagyok megakadni olyanon ami egyértelmű
2022. márc. 8. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Ne stresszelj. Take it easy. Dúdolj magadban Bob Marley-t.

A mögötted haladók stresszelnek eleget :D

2022. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Ez valóban csak rajtad múlik, fejben kellene lazábbra venni, ha jól megy a vezetés vizsgán kívül, akkor azt megmutatni a vizsgán is.

Esetleg valamilyen stressz-oldó tea nem segítene?

Nem a vizsga előtt kell kipróbálni, hanem már napokkal előtte bevezetni az étrendbe.

Már az is elég lehet, ha elhiszed, hogy segít.

2022. márc. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!