Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan tudnék stresz nélkül...

Hogyan tudnék stresz nélkül forgalmi vizsgát tenni??Ma már a 2 ikon buktam meg mert úgy bepánikoltam hogy teljesen lefagytam.Mit csináljak hogy elmúljon a vizsgapánikom??

Figyelt kérdés

#Forgalmi vizsga stresz nélkül
2022. febr. 23. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát gyakorolj faterral mellék utcákon és ha idegbeteg oktatód van akkor mihamarabb cseréld le.
2022. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ideg beteg az oktatóval semmi bajom ez olyan vizsgadrukk érzés nem tudom hogy győzzem le.
2022. febr. 23. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni és szokni a stresszhelyzetet. Mert egy valódi szituációban nem szabad lefagyni, ha elcsapsz valakit nem fogja meghatni a bírót hogy de há stresszes típus vagy.
2022. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Órákon nekem is jól ment. Aztán én is megbuktam 2 vizsgán is, annyira ideges voltam. És nem stresszes helyzetben hibáztam...

Nekem segített, hogy 3. vizsga előtt Valerianát vettem be. Igaz, előtte ugyan úgy mentem még órára, úgyhogy volt rá lehetőségem, hogy kipróbáljam, hogyan hat rám. Éppen annyira hatott, hogy nem idegsített, ha két másodperccel tovább álltam egy kereszteződésben, vagy valaki 5 cm-rel közelebb jött hozzám piros lámpánál.


Sok sikert a következőn!

2022. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Laylah ***** válasza:
100%
A felfogásodon, hozzáállásodon kell változtatni, az viszont nem valószínű, hogy egyik pillanatról a másikra menni fog. Én kizártam a tudatomból a vizsgabiztost, úgy fogtam fel, hogy szokás szerint ketten megyünk az oktatóval. Ha meg megszólalt, vagy eszembe jutott, hogy ott van, akkor úgy fogtam fel, hogy elvisszük egy körre várost nézni, csak egy random ember.
2022. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" Ma már a 2 ikon buktam "

Mi az a 2 ikon ?

2022. febr. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Két ikon, hehe.
2022. febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meglett a jogsid azóta?
2023. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!