Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tehetek, ha a mögöttem...

Mit tehetek, ha a mögöttem közlekedő veszélyesen közel jön mögöttem?

Figyelt kérdés
Általában a megengedett sebességhatár közelében hajtok, néha túl is lépem, mégis rengetegszer jönnek mögöttem pár méterre és a szembejövők miatt nem tudnak előzni.
2022. jan. 22. 18:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
Csak annyi dolgod van, hogy vedd le a lábad a gázról.
2022. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Zirc-Veszprém között elég sok audista versenyző közlekedik. Megelőznek azok, amint van egy lyuk.
2022. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Most le a szélvédőt...
2022. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Finoman lassíts le , aztán ha tudod , engedd el a parasztot. Volt, hogy emiatt kiálltam egy buszmegállóba , okos enged alapon…
2022. jan. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Engedi kell hadd menjenek, nem szeretném ha pont előttem menne össze a szembe jövővel.
2022. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mindig segít ha a sebességet tartva, a bal lábbal egy picit a fékre lépek, éppen annyira hogy világítson a féklámpa.🤷‍♂️

Van olyan aki a ködlámpának is "bedől"...

2022. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
8%

Ha van lehetőségem akkor a gázra lépek és meglépek előle.


Utoljára ilyet németben tapasztaltam Passau után.


Egy barom Volvos bemászott a seggembe de az istenért nem akart megelőzni, pedig lett volna lehetősége mert autópályán történt.


Úgyhogy megvártam míg Ohne limit szakaszra érünk aztán beletapostam a gázba, 200-ig kigyorsultam, mentem egy rövid ideig ezzel a sebességgel aztán visszaálltam 130-ra.

2022. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!