Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyankor mivan,ha a kamionos...

Olyankor mivan,ha a kamionos dugóba keveredik,és ez miatt lejár a munkaideje, ott nyilván nem állhat meg?

Figyelt kérdés
Pl autópáylán tömegkarambol, és teljes útzár
2021. dec. 26. 17:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kiraly, nehez volt a gki?

En most csinalom a C-t

2021. dec. 26. 20:02
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Én egyszer németben álltam több mint 9 órát, de mivel kb félóra egy helyben állás után láttam, hogy egyhamar nem lessz vége csináltam pár előre hátra manővert, hogy leáljak a leállósávra és megszakadt a szünetem, 8:40-em volt mikor jöttek a rendőrök költeni, egy kicsit előre mentem, hogy álljak rendesen a leállósávon, amikor mögöttem elküldött 3-4 kamiont észrevette a rendőr, hogy nem mozdulok és visszajött elhajtani, mondta, hogy nem állatok ott, mondom ok, de még kell 10 perc, hogy meglegyen a 9 óra szünetem (igazából 17-18 perc kellett) mondta nem érdekli, menjek az első parkolóba, mondtam, hogy nem fogok kiállni és újra egy 9 órás szünetet csinálni miután ott álltam 9 órát, erre morrogott valamit, hogy ugye tudom, hogy veszélyes anyagot szálítok majd töltött vissza a többi kamionoshoz.
2021. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Országfüggő. Németországban a rendőrök felfogják hogyha dugó van akkor azért kellett még mennem, persze ráírtam a tachográfra. A rendőr ki is szedett, mondta hogy valóban baleset volt, minden oké. Magyarországon más a helyzet, mikor baleset miatt lejárt, akkor kicsaptam a vészvillogót az 1-es úton és megvártam míg lejár az idő. Tudom milyen a magyar rendőrök...tapasztalat.
2021. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!