Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kiraktátok a T betűt, amíg...

Kiraktátok a T betűt, amíg kezdők voltatok?

Figyelt kérdés
Én kicsit cikinek tartom kirakni :) Rombolja az önbecsülésem... Nem is a forgalomban zavarna ez, hanem amikor a házunk előtt parkolok. Minek tudni az egész háznak, hogy kezdő vagyok? :)

2021. dec. 25. 17:30
1 2 3 4
 31/33 Honorius ***** válasza:

[link]


Egy ilyennel mondjuk nem kell “égned” a szomszédok előtt, de ha vezetsz felteheted, majd hazaérsz leveszed.

Én 18’ októberben szereztem a jogsit, novemberben vettem az autóm, majd az első utam visszavezetni Hollandiába. Nem éreztem, hogy ki szeretném rakni a “T” betűt, de ha te így érzed magad biztonságban akkor tegyed.

2021. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kint volt, de sajnos annyit ért, mint halottra a puszi. Ugyanúgy ledudáltak, villogtak, senki nem engedett be ha sávot váltottam, olyan volt, mintha nem lett volna ott kint semmi. 😔
2022. jan. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nekem annyira friss a jogsim, hogy tegnapi :D Jövő héten hozom el az első autómat, és rá fogom tenni a T-t. Én úgy vagyok vele, hogy jobb, ha tudják a körülöttem lévők, hogy mire számíthatnak, pl. hogy én nem biztos, hogy be merek vállalni olyan előzéseket, amiket egy rutinosabb már megcsinál. Engem nem zavar, ha megelőznek, az viszont nagyon, ha azt érzem, hogy sürgetnek.


De szerintem ez nagyban függ attól is, hogy hol szokott az ember vezetni. Én kisvárosban lakom, itt alapból sem száguldozik senki. Ahová menni szoktam, az 20 km országút, aztán a megyeszékhely, ott tanultam vezetni, meg ott is éltem nagyon sokáig, szerintem ott is általában normálisak az emberek, tanulóként is mindig türelmesek voltak velem, pedig az elején sokat bénáztam.

2022. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!