Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kiraktátok a T betűt, amíg...

Kiraktátok a T betűt, amíg kezdők voltatok?

Figyelt kérdés
Én kicsit cikinek tartom kirakni :) Rombolja az önbecsülésem... Nem is a forgalomban zavarna ez, hanem amikor a házunk előtt parkolok. Minek tudni az egész háznak, hogy kezdő vagyok? :)

2021. dec. 25. 17:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%

😂 Nempicit vagy elszállva magadtól...

Mondjuk aki tanulóautókat meg suzukikat szokott megkúpolni, annak van is mire...

2021. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Ne égesd már magad tovább, játszs csak az álszerény cigót, az megy neked, a szövegértés nem igazán :)
2021. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom hogy jobban vezettél 17 évesen mint én 18 évesen hivatásos sofőrként... Az meg lényegtelen hogy 20-30 tonnával nagyobb járművet is vezetek mint te, de legyen igazad ha ez megnyugtat.

Egyébként nem is ez bosszant, leszarom hogy jobban vezetsz-e.

A vezetési készséget nem abban mérik hogy mennyire tudod nyomni neki meg hogy előzgetsz... Ezt bárki tudja.

Bizonyára 17 évesen már volt tapasztaltod jogy milyen amikor megcsúszik az autó, milyen az amikr kivágnak eléd neked meg mérlegelni kell hogy az árok a szimpi, aszembejövő vagy aki kihajtott eléd... Biztos sok tapasztalatod volt már abban is hogy hogy kell kezelni ha túlkormányzott vagy azt ha épp alulkormányztott a jármű... ja hogy azt se tudod mit jelent?

Ilyenekben mérendő a jó vezetés, nem abban hogy hogyan tudsz száguldozni.Azt mindenki tud, megállni, na azt már nem. 😉

2021. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

"A vezetési készséget nem abban mérik hogy mennyire tudod nyomni neki meg hogy előzgetsz... Ezt bárki tudja"


És ki írt olyat, hogy száguldozik meg előzget? Az, hogy ez tötymörgő tanuló autóst, vagy egy lúzer suzukist megelőz valaki, az neked száguldozás? És hogy jön ide az,hogy 17 évesen hogy vezettem? Jah, hogy te egy mondatot sem tudsz értelmezni és összemosod a dolgokat, mert agyad 0?


Lehet be kellett volna fejezhned az általános sulit és nem elmenni kamionozni, akkor nem lennél ilyen koki

2021. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
46%

"17 évesen már vezettem, már akor jobban, mint az átlag. A tanuló vezetőket meg nem bírom előttem, ahogy a suzukisokat sem, egyből megelőzőm őket, mert baleset veszélyes a tötymörgésük" - itt írtad

Az első mondatot nem kell szerintem részleteznem

A másodikban meg azt írod hogy te minden suzukist megelőzöl. Mivel nem jellemző hogy a szuzukisok sokkal lassabban haladnának mint az átlag, taz átlag meg a sebességhatárokat kimaxolva közlekedik, ha neked tötymörgésnek tűnik az a sebesség, akkor valószínű hogy gyorshajtassz.🤷‍♂️

Mivel ezzel érvelsz amellett hogy te milyen jó sofőr vagy, gyanítom hogy neked ez a mérce.

Egyébként jövőre éretségizem, ha már ennyire érdekel téged a végzetségem...

2021. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel ezzel érvelsz amellett hogy te milyen jó sofőr vagy, gyanítom hogy neked ez a mérce."


Igen, azt látjuk, hogy logika nélkül milyen remek kis félréértelmezéseket csinálsz, grat :)

2021. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
78%

Kussoljatok már el...

Egyik suzukikat "kúpolgat" a másik meg érettségi előtt áll, de az érvelések királyának gondolja magát.


Két elmroggyant. :D

2021. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
91%
Hár nem ez a "csaj" a legélesebb kés itt az tuti 😅😅😅
2021. dec. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%
Szilvike te vagy az?
2021. dec. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Kúpolgat? Smiley-k mindenhol? Itt csak értelmi fogyatékos cigók vannak?
2021. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!