Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti kiraktátok kezdőként a T...

Ti kiraktátok kezdőként a T betűt? Van valami értelme vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
aki előzékeny az amúgy is az nem kell ahhoz matrica, aki meg letol az ennek hatására csak még jobban letolna, úgyhogy inkább skippeld:D nem kell világgá kürtölni hogy nem megy annyira, az értelmesebbeknek feltűnik aki meg nem az annak így sem fog, csak az önbizalmadat rombolod vele :/
2013. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem érdemes. Akkor egyből tudja az ember miért nem megy bele a másik kicsit kockázatosabb szituációkba, pl.: körforgalomba vagy ilyesmi
2013. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk sokan úgy is felejtik, aztán nem tudom mennyire valóságos. Egyébként aki bunkó annak olaj a tűzre, lásd egy oktató kocsi. Nekem ha olyan van előttem akkor nem mászok bele a seggébe, meg kiengedem, meg sokkal türelmesebb vagyok, (hisz SENKI nem vezetés tudással születik) stb. Aztán egyesek, meg simán mennének, de látják hogy tanuló kocsi, direkt megelőzik, meg leszorítják, rá dudálnak.
2013. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem volt saját autóm, hanem cégest vezettem munkaidőben munkaügyben.

Ha lett volna sajátom, és azzal jártam volna, lehet hogy kirakom.

2013. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó! Neked elég vakmerő és gazdag főnököd lehet, ha egy kezdő jogsisra rábízott egy céges kocsit!
2013. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem mondod! :) Az elején én is paráztam kicsit. A személyautókat még csak-csak elvezettem. De párszor leizzadtam, mikor dobozos kisteherautóval kellett a budapesti belvárosban közlekednem. Aztán csak belejöttem...

Mikor felvettek az állásra csak annyi volt a feltétel, hogy van-e jogsim vagy nincs. Casco van a céges autókon, a többi meg az én dolgom/bajom ha valamit elbénázok. De hála istennek eddig nem volt ilyen.

2013. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
11%
Nekem most lesz jogsim, és én nem fogom kirakni, egyik indok hogy nem fogok abban bízni hogy a matrica eltakarja a bénaságom, hogy legyen mire fogni.
2013. márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan arra kell a T-betű, hogy a bénaságaid okát közölje a körülötted közlekedőkkel.
2013. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

"Nekem most lesz jogsim, és én nem fogom kirakni, egyik indok hogy nem fogok abban bízni hogy a matrica eltakarja a bénaságom, hogy legyen mire fogni."


T jelzést látva legtöbb autós elnéző lesz veled szemben. Nélküle bénázóknak nincs kegyelem :)


De komolyan, bizonytalan, ügyetlen vezetőket senki sem szereti a közlekedésben. Kiszámíthatatlanok, nem lehet velük számolni. A T jelzés egyértelműen közli ennek az okát, ez alapján tudjuk kezelni a helyzetet.


Én anno kiraktam, most is kiraknám, kezdőként.

2013. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem raktam ki és nem is igazán bénáztam. most 4 éves jogsival merem állítani hogy jobban vezetek mint egyesek akiknek húsz éve van...
2013. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!