Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek mi értelme van? 3...

Ennek mi értelme van? 3 milliót bukik rajta!

Figyelt kérdés

[link]


Pont egy éves az autó! Mégis 3 millióval olcsóbban eladó, mint amennyiért megvette. Miért csinál ilyet valaki?



2012. szept. 9. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert vesz egy ismételten újat. így új garancia jár az autóhoz és nem kell rákölteni felújítani rajta semmit.

Meg van akinek megér ennyit az hogy mindig új van neki.

2012. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy apuci vette neki és így nem bukik rajta semmit, vagy annyi pénze van, hogy nem érdekli.
2012. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az M5-ös BMW-ken, meg hasonlókon még nagyobbat lehet bukni.
2012. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy lehet másba akarja tenni a pénzét amin sokkal többet nyer
2012. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nagyon kell neki a pénz és valljuk be, sokkal többet nem is ér 1 évesen az autó.


Ha új listaára 10,5M akkor azt 9,5-ért el lehet hozni mostanság. 20%-ot meg veszít egy év alatt az árából.

2012. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy van még 2 verzió. Én pl kerek 6 millióért vettem meg a 9.8milliós listaárú autómat, mert alkudtam rendesen és volt egy kis kapcsolat, meg oda-vissza szivesség.


2. verzió, hogy ÁFA-t csaltak rajta és máris megvan a különbség, simán lazán, de akkor még kerestek is vele!

2012. szept. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!