Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Látnád értelmét manapság...

Látnád értelmét manapság annak hogy legyen kéznél gázpisztoly az autóban?

Figyelt kérdés

Sajnos engem is szívattak a napokban és nagyon bosszant, bejött elém a delikvens és 90-es szakaszon pár km-en keresztül elérte hogy szopasson, erős fékezések 40-re, majd kigyorsítások sora követte egymást, előzni próbáltam az idiótája abban a pillanatban már húzta is a kormány elém.

Az agyát kitapostam volna ha megáll valahol, csak nem volt időm követni.


Szól-e akkorát egy gázpisztoly, hogy menet közben az ablakon kinyúlva ráijesszek az ilyenekre legközelebb? Nem tudok már mit kitalálni.


2021. dec. 6. 21:12
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
95%

Téged nem lett volna szabad kiengedni a diliházból.

Az a baj, hogy te nem csak a kocsiban lehetsz ilyen.

2021. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

#31

Ha nem értesz egyet velem, minek írsz?

2021. dec. 7. 16:37
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért de a kérdező jogosan van kiakadva, gyakorlatilag aki szívatta kimondhatjuk hogy fegyvert fogott rá. Az autó adott esetben lehet fegyver is, már csak tömegéből/sebességéből kiindulva, a tag meg ezt használta ellene.
2021. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
95%

32.

„Látnád értelmét manapság annak hogy legyen kéznél gázpisztoly az autóban?”


Ha nem tetszik, hogy nem értenek veled egyet, akkor minek kérdezted?

2021. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

#34

Azért kérdezek erről, mert olyanokat válaszára volnék kíváncsi ami segít is, nem olyanokra vagyok kíváncsi akik cigányokat is kikerülik méterekről, úgy félnek. Remélem érted.

2021. dec. 7. 17:16
 36/40 anonim ***** válasza:
95%
Magyarul a kérdező szerint két fajta ember van, aki szerint normális dolog road rage közben gázpisztollyal vadnyugatosat játszani meg aki beszari... :D
2021. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Csak neked hihetetlen az ha más ember másképp gondolkodik, tudod ahány ember annyi hozzáállás, lehet te higgadtan kezelsz egy atrocitást, én nem. Fogadd el. Gondolom tanultabb is lehetsz nálam amiért így vélekedsz, ennyi.
2021. dec. 7. 18:25
 38/40 anonim ***** válasza:
53%
Igen , mellé egy állandó PV spray másik spray zsebbe . Videórögzitő és meglevő felvétel veszélyeztetésekről jobb dolog mint üldözni bárkit . A stukker lóbálása fenyegetés már necces tanúk esetén komoly baj adódik .
2021. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem tartom jo ötletnek a gazpisztollyal hadonaszast. Ha elsütöd mindegy milyen helyzetben vagy tuti minimum garazdaságert inditanak eljarast, aztan vagy megall vagy nem...

Van viselesi engedelyem is, de csak azert, hogy ha neadjisten ballagok a jatszós telekre ne kapjak mar egy birosagi ügyet, ha epp töltve van a zsebemben, nem taskaban üresen stb.

Ha mar a kerékanyakulcs nem jatszik, legyen gazspray, megvarni amíg a paraszt odagizdazik a kocsihoz, ablak lehúz szepen van idő felkészülni aztan ha aggresszív telibefújni, aztan nyugodtan lehet tovabbmenni.

Bar az egeszről overall az a velemenyem, hogy felesleges szituk hada elkerülhető, ha elengedjük a bosszút. Aki sokat megy az evi több alkalommal kerül konfliktushelyzetbe. Nem mindegy, hogy lehet legyinteni egyet sok a barom felkialtassal, vagy ev vegen rendezgetni a különböző rendőrsegi papirokat...

2021. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nekem is van mindig gàzpisztoly az autóban de eszembe nem jutna így használni.
2022. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!