Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Látnád értelmét manapság...

Látnád értelmét manapság annak hogy legyen kéznél gázpisztoly az autóban?

Figyelt kérdés

Sajnos engem is szívattak a napokban és nagyon bosszant, bejött elém a delikvens és 90-es szakaszon pár km-en keresztül elérte hogy szopasson, erős fékezések 40-re, majd kigyorsítások sora követte egymást, előzni próbáltam az idiótája abban a pillanatban már húzta is a kormány elém.

Az agyát kitapostam volna ha megáll valahol, csak nem volt időm követni.


Szól-e akkorát egy gázpisztoly, hogy menet közben az ablakon kinyúlva ráijesszek az ilyenekre legközelebb? Nem tudok már mit kitalálni.


2021. dec. 6. 21:12
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
20-as ez most kinek szólt?
2021. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
77%
Különben meg kérdező ha beraksz a kocsiba az anyósülésre egy valami combosabb vasanyagot, pl LADA féltengelyt, aztán ha meg ilyen van véletlenül belemész, vagy mikor nem hagy előzni tehát rád húzza a kormányt véletlenül lepöckölöd az útról, és elkezd karatélyozni eltudd vele egyengetni. Vagy legalábbis azt mondják a rossz népek hogy a LADA féltengely csodákra képes :)
2021. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
70%

"Mivel a magyarok nagy része fegyverellenes"


Ez nem fegyverellenesség, csak józan ész. Főleg annak fényében, hogy a legtöbben ugyanúgy mint a kérdező, messze nem önvédelmi, hanem agresszor céllal használnák tovább tetézve a közúti kakaskodásból elfajult bűncselekményeket.

2021. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

#23

Amerikában akkor miért nem tabu ember és ember között hogy van aki nem hobbira veszi, ugyan kipróbálja néha, de leginkább arra készülnek fel sokan ha valakire lőni kell majd.

Arrafelé miért van egyetemista csomagtartójában, egy fél automata bebugyolálva? Azzal egy utcarészt képes kipucolni.

Szerintem a magyarok gondolkodásmódjában van a probléma, félnek mindentől ami szokatlan és meredek, le vannak néhányan maradva gondolkodásban, úgy jó 100 évekkel.


Néha úgy érzem a magyar egy szent nép, aki elutasít minden rossz és gonosz megoldást.

2021. dec. 7. 14:16
 25/40 anonim ***** válasza:
95%
Aha! És hány olyan ügy volt magyar honban, hogy egy gyerek lemészárolta a fél iskolát? He? Még lakosságarányosan sem lehet számolni, mert egy sem volt. A legdurvább, amikor egy katona fiacskája a papa fegyverével túszokat ejtett.
2021. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Ez benne van, Te ettől félsz?
2021. dec. 7. 14:51
 27/40 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Ettől félek. Pesten naponta láthatsz kisebb-nagyobb atrocitásokat. Még hasba is szúrnak semmiért. Egyes kerületrészekben, egyes járműveken ez állandó gond. Most képzeld el ez fegyverrel.
2021. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
90%

"Amerikában akkor miért nem tabu"


Azért mert ott a kezdetektől fogva meg van engedve mint az alkohol, dohányzás. És ha valamit egyszer odaadsz az embereknek mint "jog" onnantól ragaszkodni fognak hozzá.


"de leginkább arra készülnek fel sokan ha valakire lőni kell majd"


Nem, a többség szimplán csak passzív agresszív nem túl értelmes egyed akik a közúti sérelmeiket is fegyverrel rendeznék.


"Arrafelé miért van egyetemista csomagtartójában, egy fél automata bebugyolálva?"


Arrafelé sincs.

2021. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
29%

"félnek mindentől ami szokatlan és meredek"


Minden normális ember félne attól, hogy a hozzád hasonló retardáltak kezébe fegyver kerül. Érthető, hogy miért :D


"le vannak néhányan maradva gondolkodásban, úgy jó 100 évekkel"


Ezt vicces egy olyan retardálttól hallani aki a vélt vagy valós sérelmeit gázpisztoly durrogtatással oldaná meg.


A gondolkodás mint olyan meg elég távol áll tőled.

2021. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

#29

Akkor normálisan kéne haladni azzal a járművel, nem hergelni a másikat, és nem törném azon a fejem hogy máskor mivel állítsam le az ilyeneket, szerintem jobban jár bárki egy ijesztgetéssel, mint parkolásnál kiszáll az autóból és összeverem ahogy tudom majd ott hagyom.

Tudom a rendes emberek többségben vannak, akik ráhagyják másra az ilyesmiket, de én gyerekként sem szerettem ha valaki kiszemelt magának.

2021. dec. 7. 16:23
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!