Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Látnád értelmét manapság...

Látnád értelmét manapság annak hogy legyen kéznél gázpisztoly az autóban?

Figyelt kérdés

Sajnos engem is szívattak a napokban és nagyon bosszant, bejött elém a delikvens és 90-es szakaszon pár km-en keresztül elérte hogy szopasson, erős fékezések 40-re, majd kigyorsítások sora követte egymást, előzni próbáltam az idiótája abban a pillanatban már húzta is a kormány elém.

Az agyát kitapostam volna ha megáll valahol, csak nem volt időm követni.


Szól-e akkorát egy gázpisztoly, hogy menet közben az ablakon kinyúlva ráijesszek az ilyenekre legközelebb? Nem tudok már mit kitalálni.


2021. dec. 6. 21:12
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
95%
"Aki meg balesetezik emiatt és az árokban köt ki, azon a rendőr fog röhögni." haverom vadász volt cigók szopaták ő megmuttata a sörétest cigó satuzott majd balesetezett ők hárman voltak , sünőrségi ügy azóta már nem vadász
2021. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
Most tekintsünk el attól, hogy nem vagy 100-as és úgyse kapnál fegyvert, nézzük meg a kérdést is. Szerintem jó ötlet lenne, persze a megfelelő pszichológiai vizsgálatok és gyakorkati vizsgák után. Mivek a magyarok nagy része fegyverellenes ezért nem fogsz sok megerősítő választ kapni.
2021. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

#12

Ha legalább az utakon félre lenne téve az egymás felé irányuló sérelem, akkor nem gondolkodnék ilyesmibe én sem, elhiheted.

2021. dec. 6. 22:04
 14/40 anonim ***** válasza:
67%
Neked nincs helyed az emberek között.
2021. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
60%

Inkább fedélzeti kamerát vegyél... ha most lett volna akkor mehettél volna vele a rendőrségre.


De ha annyira ijesztegetni akarod akkor egy Keserű Onesta-t vegyél.

Igaz drága és csak négyet tud lőni de az simán átviszi a szélvédőt és a kasznit is kegyetlen behorpasztja... lámpát darabokra töri és még hangja is van :D

2021. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván abnormális dolog veszélyeztetni, akadályozni egymást, de legalább ennyire baromság emiatt nekiállni lövöldözni. Gondolj már bele, hová vezetne, ha minden egyes konfliktushelyzetben fegyverhez nyúlnának az emberek! (És e tekintetben tök mindegy, hogy riasztó fegyver-e vagy olyan, amivel távolabbról is ölni lehet: az igazán markáns határ a fegyver használata vagy nem használata között van, nem a használt fegyverek jellege között! )
2021. dec. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
70%

Gázpisztoly helyett inkább az agyad kellene magadnál tartani ha közlekedsz.

Ennyi a történet.

2021. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
70%
Tedd meg! Könyörgöm, tedd meg! És remélem végleg elveszik a jogosítványt tőled, és pár hónap börit is kiosztanak.
2021. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
97%
Az megvan, hogy a szabadon tartható, de engedéllyel viselhető gáz-riasztó pisztolyt indokolt esetben ÖNVÉDELEMRE használhatod, ha a vélt vagy valós sérelmeidért akarsz elégtételt venni az azzal való fenyegetéssel, durrogtatással, abből gyorsan rendőrségi ügy lesz? És te fogod a rövidebbet húzni, nem a másik autós, még ha tényleg erősen szabálytalan volt, amit művelt, akkor is. Ha ennyire felidegesítenek az ilyen barom söfőrök, fedélzeti kamerát vegyél, aztán küldözgetheted be a felvételeket a megfelelő helyekre, ha olvasható a rendszáma, valószínűleg nem marad következmények nélkül a viselkedése.
2021. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
30%

Ha nálam ilyennel próbálkoznál, én meg a fa testápolót venném elő, kiscsibe.


15:

Nem menne a rendőrségre, mert akkor be kellene mutatnia a teljes felvételt, amiből kiderülne, hogy ő mit művelt, mielőtt egy másik hasonszőrű leszorította.

2021. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!