Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért ment ma mindenki ilyen...

Miért ment ma mindenki ilyen lassan?

Figyelt kérdés

Nem rég értem haza, 30 perccel ezelőtt még az aszfaltot szántottam a Ford Focusommal.


Azt vettem észre, hogy szokatlan módon minden autós beállt 60-70-re. (lakott területen kívülről beszélek nyilván)

Ez nagyon szokatlan ott mert általában engem szokott mindenki megelőzni, de most ez fordítva volt. Én megintcsak beálltam a szokásos 90-95-ös tempómra, full egyenes szakaszon a 100-at is súroltam. Nagyobb kanyarokat pedig 70-80-al vettem be.

Az út minősége autópálya szerű (széles és hiba is alig van rajta). Annyi, hogy esett valami darás valami, de nem tapasztaltam, hogy csúszna az út. Legalábbis nem estem hasra mikor kiszálltam a kocsiból.


De mégis miért ment mindenki ilyen lassan? (jó, összesen 4 autóról beszélek, többel nem is találkoztam, de akkoris)


18/L



2021. dec. 1. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
mert ök már tudják, hogy a 'darás valami' igencsak balesetveszélyes.
2021. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Én azt vettem észre, hogy mindig (nyáron is) kint van az utakon 1-2 olyan hétvégi autós, aki 70-el közlekedik, és ha jön egy emelkedő, még akkor sem kezdi el nyomni neki. Volt aki előttem már egész 50-ig lelassult, közben meg egy full jóminőségű útszakasz, nemrég aszfaltozva. Persze megelőzni meg alig lehet itt a Bakonyban a kanyargós út miatt. Ezek csak azon aggódnak, hogy nehogy sokat fogyaszon a kocsi.
2021. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

"nem tapasztaltam, hogy csúszna az út."

ezt majd akkor fogod megtapasztalni, amikor az árokból húzzák ki a kocsidat...

most már fagypont közeli az idő, ez a nyálkás, darás vacak bármikor lefagyhat. Ráadásul sötét is van. Nem kéne gyorsan menni.

2021. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Tehát büszke vagy rá hogy nem az útviszonyoknak megfelelően közlekedsz.
2021. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez ugye nem Szilvike már megint? Nem stimmelnek a keresőszavak, nem ide akartad őket?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

2021. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Mert ők ismerik a kreszt, veled ellentétben
2021. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Szilvike....
2021. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szilvinek nem Focusa van.
2021. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
De kitudja, múltkor egy matizt akart kihozni a bontóból... Meg amúgy is jól fizető "szakmája" van🤷‍♂️
2021. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Majd legközelebb hasra fogsz esni, autóstól.
2021. dec. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!