Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell a,, hatsómba" jönni?

Miért kell a,, hatsómba" jönni?

Figyelt kérdés
Audisok, mercisek, bmw -ek. Tisztelet a kiveteleknek. 90s tablanal megyek 95-100al, es ott liheg a ,,seggembe" 50cm-re. Ez mire jó? Mert ha netan olyan történik hogy hirtelen fékeznem kell, úgy belem jönnek hatulról, hogy azt nem lehet elkerülni. Ez mire jo? Villogni akarnak, vagy csak szimplan marhák? Van audid, bmw-d, de eszed az nincs...
2021. nov. 4. 13:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így szokták autópályán és nagyon zavaró tud lenni. Nem tudunk mit tenni sajnos, majd ha egyszer ezért törik össze az autójukat, abból tanulni fognak, így meg csak röhögnek rajtunk.
2021. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kb. Kiszallnek es megkerdeznem töle, hogy miert?🤔. Menjen ki a f1-re, ott lehet döngetni. Vagy menjen salakversenyre.120al , fek nelkül. Megneznem mekkora arca lenne utana. Meg szerpentinen hegyekbe. Oké, ismeri az utat. De azt nem tudja hogy mikor jön szemböl valaki ha elözni akar.
2021. nov. 4. 13:32
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek semmi köze egy-egy márkához.

Engem csak akkor zavar, ha nem előz meg. Mert akkor minek közel menni, ha nem is akar előzni? De egyébként szerencsére nem szoktam gyakran ilyen helyzetbe kerülni.

2021. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Van több markas auto, de ezek a leggyakoribbak, amik igy közlekednek. Suzukist vagy opelost nem lattam sürün igy közlekedni.
2021. nov. 4. 13:42
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"Suzukist vagy opelost nem lattam sürün igy közlekedni."

Én például tegnap is.

És általában Suzuki.

2021. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Lehet nem egy utvonalon jarunk.😄
2021. nov. 4. 14:18
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem márkához kötketőek, én mindenféle kocsival látok ilyesmit.

Én ilyenkor ha a seggembe jönnek, picit megpöccintem a fékpedált, annyira hogy bekapcsoljon a féklámpa. Na egyből tudják tartani a követési távolságot...

2021. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
11%
Életszerű igen, hogy az összes bmw-s audis meg mercis a te seggedben van.
2021. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
8%

Tapasztalat:

1. Amikor a kezdő sofőr 50 centiről beszél, az legalább 4-5 méter, de gyakran attól is több. 50 centiről amúgy nem is kéne zavarjon, mert legalább nem világít a szemedbe...

2. Ő valószínűleg jobban képben van a forgalommal, és azzal, hogy mikor kell fékeznie, és előbb is fog fékezni, mint te.

3. Van rá egy lyukas garasom, hogy a forgalomban közted és az előtted lévő között van sok km-en belül a legtöbb hely, mondjuk az átlagos 8-10-szerese.

2021. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
#9 Két hete láttam az M0-on, hogy mennyire képben vannak. 6-8 autós törte össze magát és egymást. Biztosan megérte.
2021. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!